android m luancher kitkat lollipop

 

Każde kolejne wydanie Androida zawsze przynosi zmiany w wyglądzie interfejsu. Najnowsza wersja oprogramowania od Google, oznaczona literą „M” wciąż garściami korzysta z Material Design, ale wprowadza także swoje drobne poprawki, które zawsze urozmaicają komfort użytkowania.

 

Zamiast rozpisywać się i pisać krok po kroku co Google wprowadziło nowego w launcherze Androida M w stosunku do Lollipopa, po prostu przedstawię Wam następujący film:

 

 

Oczywiście nie wszyscy mogą zainstalować tę nakładkę na swoje urządzenia mobilne, ale wymagania nie są ogromne. Wystarczy smartfon lub tablet, który korzysta z Androida KitKat lub Lollipop. Oczywiście główną zmianę jaką od razu zobaczycie jest odmieniony, alfabetyczny drawer, który zupełnie odsuwa się od poprzednich wydań. Zainteresowani sprawdzeniem jak działa powyższy launcher, wystarczy kliknąć poniższy link:

 

Klik!

 

Jak najbardziej sama nakładka nie oddaje wrażeń korzystania z pełnej wersji nadchodzącego systemu, ale same odczucia estetyczne powinny być podobne. Tutaj właśnie pojawia się pytanie – czy lekko zmieniony design Androida M trafia do Waszego gustu czy może Material Desgin w ogóle nie jest skierowany w Waszą stronę?

 

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.