Launcher Androida M dostępny dla modeli z KitKatem i Lollipopem

Aplikacje

android m luancher kitkat lollipop

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Każde kolejne wydanie Androida zawsze przynosi zmiany w wyglądzie interfejsu. Najnowsza wersja oprogramowania od Google, oznaczona literą „M” wciąż garściami korzysta z Material Design, ale wprowadza także swoje drobne poprawki, które zawsze urozmaicają komfort użytkowania.

 

Zamiast rozpisywać się i pisać krok po kroku co Google wprowadziło nowego w launcherze Androida M w stosunku do Lollipopa, po prostu przedstawię Wam następujący film:

 

 

Oczywiście nie wszyscy mogą zainstalować tę nakładkę na swoje urządzenia mobilne, ale wymagania nie są ogromne. Wystarczy smartfon lub tablet, który korzysta z Androida KitKat lub Lollipop. Oczywiście główną zmianę jaką od razu zobaczycie jest odmieniony, alfabetyczny drawer, który zupełnie odsuwa się od poprzednich wydań. Zainteresowani sprawdzeniem jak działa powyższy launcher, wystarczy kliknąć poniższy link:

 

Klik!

 

Jak najbardziej sama nakładka nie oddaje wrażeń korzystania z pełnej wersji nadchodzącego systemu, ale same odczucia estetyczne powinny być podobne. Tutaj właśnie pojawia się pytanie – czy lekko zmieniony design Androida M trafia do Waszego gustu czy może Material Desgin w ogóle nie jest skierowany w Waszą stronę?

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x