ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

CD Projekt RED uspokaja graczy i obiecuje więcej zmian w Cyberpunk 2077

Autor: Marcin Nic Kategoria: Newsy

Wydaje się, że akcje CD Projekt RED w ostatnich dniach lecą na łeb na szyję. Cyberpunk 2077 zdecydowanie nie odniósł aż tak dużego sukcesu, na jaki włodarze polskiej firmy z pewnością liczyli. Nie pomaga również fakt, że kilka miesięcy po premierze w najnowszy tytuł polskiego studia gra coraz mniejsza liczba graczy, a zainteresowanie nim spada z dnia na dzień. Nic dziwnego, bowiem duża część graczy czeka na łatki, które poprawią psujące zabawę błędy. Czy jednak do tego czasu jeszcze ktoś będzie pamiętał o Cyberpunk 2077?

CD Projekt RED uspokaja graczy. Aktualizacja 1.2 nie zawiedzie ich oczekiwań

CD Projekt uspokaja graczy

W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o pierwszych szczegółach na temat aktualizacji 1.2 do Cyberpunk 2077. Mimo że twórcy zadbali o ciekawe przedstawienie zbliżających się poprawek, tak ich pokazana ilość nie do końca ucieszyła fanów gry. W sieci pojawiło się wiele negatywnych opinii na ten temat i gracze zaczęli zastanawiać się, czemu wprowadzenie patcha trwa tak długo, skoro wprowadza on tylko nieznaczne poprawki. Wydaje się więc, że oczekujący na poprawę jakości gry użytkownicy powoli tracą cierpliwość i zaufanie do CD Projekt RED. Wystarczy poświęcić chwilę i poczytać forum gry na Reddit. Fani są bardzo mocno zawiedzeni otrzymaną produkcją i zastanawiają się, czy Cyberpunk 2077 nie podzieli tego samego losu co Anthem. Niestety, ale podobny los wydaje się coraz bardziej prawdopodobny, chociaż nadal jest szansa, że nowa gra polskiego studia odrodzi się w podobny sposób, co No Man’s Sky.

Zobacz także: Oczekujecie wiernej adaptacji gry The Last of Us? Serial może Was zawieść

Twórcy gry starają się uspokoić graczy i na Twitterze opublikowali stosowny wpis. Możemy w nim przeczytać, że pokazane kilka dni temu poprawki nie są jedynymi, a patch notes do aktualizacji 1.2 będzie naprawdę duży. Niestety nadal nie wiadomo, kiedy możemy się spodziewać pełnej listy poprawek. Niemniej jednak deweloperzy z CD Projekt RED powinni się pospieszyć, ponieważ oceny gry spadają każdego dnia. Tylko po pojawieniu się informacji na temat nowego patcha, na platformie Steam pojawiło się prawie 170 negatywnych opinii. Miejmy nadzieję, że nowa aktualizacja poprawi najistotniejsze błędy pojawiające się w grze i nie doda kilku nowych, tak jak miało to miejsce przy okazji patcha 1.1.

Źródło: Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy