Wreszcie, po długim okresie wyczekiwania w internecie pojawiło się (prawdopodobnie pierwsze) zdjęcie tego cacka na żywo!

 

xperiax3

Po raz pierwszy wzmianka o pierwszym urządzeniu na Androidzie od Sony Ericssona pojawiła się w internecie jakieś 3 miesiące temu. Niedługo potem byliśmy świadkami prezentacji jego interfejsu, a dziś możemy delektować się jego pięknem na zdjęciu. Nie da się ukryć, że jakość i rozmiar zdjęcia pozostawiają wiele do życzenia, aczkolwiek jest to niezaprzeczalny dowód, że ten telefon jest już bliski swej premiery, co ucieszy na pewno wiele osób.

 

Cały ten hype wokół X3 (znanego też jako Rachael) nie bierze się tylko i wyłącznie z jego wyglądu, ale też z tego, co kryje jego wnętrze. Urządzenie ma działać na Androidzie i – co najważniejsze – będzie miało na pokładzie ultrawydajny 1GHz procesor Qualcomm QSD8250 Snapdragon! Rzekomo (ale tego można być raczej pewnym) X3 będzie miało HSDPA, Wi-Fi i wbudowany GPS. Podobno ma mieć również duży, czterocalowy, dotykowy ekran w technologii pojemnościowej o rozdzielczości 852×480. Jak przystało na SE, słyszeliśmy również o 8MPix aparacie fotograficznym z autofocusem.

 

Cóż, pozostaje tylko czekać i wierzyć, że premiera będzie szybciej niż nam się wydaje.

 

Skomentuj na Największym Polskim Forum Android

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jacek Niesobski