Kamcord_Android_App

 

Graczy można podzielić na tych, co nagrywają swoje rozgrywki, jak i na tych którzy je oglądają. Znane są streamingu z pozycji AAA, a YouTube jest wręcz zalany różnego rodzaju gameplayami. Teraz i użytkownicy Androida będą mogli się podzielić własnymi filmami. Szybko i bezpłatnie.

 

Kamcord to aplikacja znana już z systemu iOS. Użytkownicy mogą uwiecznić to jak grają w praktycznie każdą produkcję. Wymogiem, by program zadziałał jest posiadanie Androida w wersji 5.0 lub wyższej. Ponadto, jedną z największych zalet tej aplikacji jest niewymaganie uprawnień roota.

 

Kamcord-2

 

Aplikacja jest bezpłatna i teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, by samemu dzielić się swoimi umiejętnościami czy interesującymi fragmentami z gry. Stwarzając swój własny profil i udostępniając filmy możemy zdobywać coraz większą popularność, a nasze konto z dnia na dzień może być obserwowane przez nowych użytkowników. Również sami możemy śledzić poczynania innych, a to znaczy, że Kamcord niesie ze sobą potężną społeczność.

 

I tak jest w rzeczywistości. Kamcord zdobył już olbrzymią popularność na telefonach z iOS. W bibliotece znajduje się ponad 45 milionów filmów, a założę się, że użytkownicy Androida nie pozostaną na długo w tyle. Wszak Minecraft już od dawna jest dostępny na systemy z „zielonym robocikiem”.

 

Kamcord możecie pobrać stąd.

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.