Chcecie pobawić się w snajpera? Z Hitman: Sniper zrobicie to bez wychodzenia z domu

Gry

hitman sniper

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Kolejna gra z wyższej półki zagościła w Sklepie Play. Mieliśmy już Hitmana Go, teraz przyszła kolej na Hitman: Sniper. Square Enix stara się dostarczać graczom nowych wrażeń, dlatego też dostajemy produkcję z zupełnie innym pomysłem, miejscowością, a nawet nutą rywalizacji.

 

Gracze docenili wypuszczonego w zeszłym roku Hitman Go, więc i tym razem nie powinno być inaczej. Wciąż wcielamy się w rolę Agenta 47, lecz tym razem naszym zadaniem będzie eliminacja wrogów z wykorzystaniem wszelkich posiadanych przez nas umiejętności snajperskich.

 

Akcja dzieję się w przepięknej Czarnogórze. Twórcy włożyli mnóstwo pracy, by dostarczyć graczom jak najwięcej wrażeń. Przeciwników będziemy mogli eliminować na różne sposoby, zbierając przy tym punkty, a tablica wyników ma zmobilizować do osiągania jak najlepszych rezultatów, co być może wydłuży żywotność produkcji.

 

Hitman: Sniper pobierzecie tutaj. Jego cena wynosi 28 złotych.

 

Zresztą sami zobaczcie, czego możecie się spodziewać. Wygląda to rewelacyjnie.

 

 

źródło: VG247


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x