LG chce stworzyć kolejnego Nexusa – trwają rozmowy z Google

Newsy

Rachman Woo – szef działu smartfonów LG poinformował dziś w Barcelonie, że trwają rozmowy między nimi a Google na temat skonstruowania przez tego właśnie producenta kolejnego Nexusa. Oczywiście stwierdzenie to nie jest w żaden sposób zobowiązujące, jednak wygląda na to że firma mocno przymierza się do tej umowy.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Przypomnijmy: każdego roku producent oprogramowania Android wybiera na zasadzie swego rodzaju konkursu urządzenie godne noszenia nazwy Nexus. Poza „ciałem”, firma dobiera również producenta chipsetu. Dla przykładu w ubiegłym roku Google kolejny raz zdecydowało się na Samsunga jako producenta ich nowego brandowanego urządzenia, a produkt końcowy otrzymał chipset OMAP od Texas Instruments. Takie połączenie miało wtedy miejsce po raz pierwszy.

Jak do tej pory LG nie cieszyło się zbytnim entuzjazmem wśród społeczności użytkowników smartfonów, choćby przez ich opieszałość w aktualizacjach. Naturalnie nowa seria smartfonów tego producenta, włączając w to Optimusa 4X HD, wydaje się być mocnym zawodnikiem w tym konkursie- jednak czy Samsung pozwoli odebrać sobie ten „zaszczytny tytuł”? Jakie emocje wzbudza w Was myśl, że kolejnym Nexusem mógłby być LG?


Źródło:

droid-life.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x