ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
OnePlus 9 Pro

OnePlus 9R smartfonem dla graczy? Producent każe nam tak sądzić

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Już we wtorek poznamy najnowszą rodzinę smartfonów od OnePlus. Dla nas, Europejczyków, najprawdopodobniej ograniczy się ona do dwóch modeli. Jednak w Indiach szykują się do przyjęcia trzeciego reprezentanta – ma być nim OnePlus 9R. Tajemniczy smartfon, który był dotychczas uważany za tańszą wersję flagowców, aktualnie jest sprzedawany nam jako propozycja dla graczy. Jednak ile w tym prawdy? Odpowiedź na to pytanie na szczęście jest tuż za rogiem, więc nie będziemy musieli długo żyć w tajemnicy.

OnePlus 9R może być reklamowany jako smartfon dla graczy, ale czy nim będzie?

Smartfony dla graczy pokroju ROG Phone 5 lub Black Shark 4 ewidentnie wyróżniają się na rynku. Niemniej niektóre firmy dosyć sztucznie przypisują zwykłym telefonom cechy, które mają sprawiać, że rozmawiamy o sprzęcie właśnie dla graczy. Z racji, że wcześniej OnePlus nie był kojarzony z takimi modelami, a w plotkach nie było nawet słowa o takim podejściu, to można domniemywać, że firma trochę na wyrost będzie pozycjonować OnePlus 9R. Z drugiej strony powyższa zapowiedź każe się domyślać, że być może ten model otrzyma coś na wzór Air Triggers, które znamy ze wspomnianego Asusa. Ewentualnie pojawią się dodatkowe akcesoria tego typu.

Zobacz też: PS Plus na 12 miesięcy – świetna promocja dla tych, którzy nie mają jeszcze subskrypcji.

Możliwości jest wiele, ale jak wspomniałem – na oficjalne potwierdzenie domysłów, co oznacza mobilny świat gier dla OnePlus, nie musimy długo czekać. Równolegle z europejską premierą serii OnePlus 9 odbędzie się prezentacja w Indiach, która uwzględni również OnePlus 9R. Tym sposobem cierpliwości – we wtorek wszystkiego się dowiemy i niewątpliwie Was o tym poinformujemy.

PS. Na zdjęciu tytułowym widzicie OnePlus 9 Pro.

Źródło: GSM Arena, Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy