ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Play wiosenna oferta GB abonament

Wiosenna oferta Play – operator podwaja GB w abonamencie

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Wystartowała wiosenna oferta Play, czyli nowe oferty abonamentowe od operatora. Można teraz skorzystać z promocji i zyskać podwójną liczbę GB w każdej z ofert. Do tego dochodzi możliwość dokupienia drugiego numeru za dodatkowe 35 złotych miesięcznie. Widać, że operator szuka nowych sposobów na to, by przyciągnąć do siebie klientów. Co dokładnie oferuje tym razem?

Wiosenna oferta Play

wiosenna oferta Play

Coraz więcej korzystamy z Internetu, więc nie dziwne, że operatorzy kuszą nas coraz większymi pakietami danych w swoich ofertach. Play nie jest tutaj wyjątkiem, bo jego wiosenna oferta zakłada podwojenie GB w każdej z ofert na abonament (S, L, M oraz Play Home Box). Jednocześnie w każdej z ofert SMS-y oraz MMS-y są bez limitu, co już jest standardem u operatorów. Teraz liczą się tak naprawdę tylko GB, a tych jest już teraz całkiem sporo. W ofercie S zamiast 3 GB, będzie teraz 6 GB danych. Za taki abonament zapłacimy 35 złotych miesięcznie, ale to cena po rabatach, czyli ze wszystkimi zgodami marketingowymi i elektroniczną fakturą. W ofercie L zamiast 70 GB, będzie aż 140 GB i zapłacimy za to 75 złotych miesięcznie.

Taka podwójna liczba GB przyznawana jest klientom na cały okres obowiązywania umowy. Dotyczy zarówno osób, które dopiero co będą podpisywały z Play umowę, ale także tych, którzy będą umowę przedłużali. Plany PLAY M, PLAY L oraz PLAY HOMEBOX to także dostęp do usługi telewizyjnej PLAY NOW z Pakietem Podstawowym w cenie abonamentu lub usługi Bezpieczna Rodzina w wersji Standard. W taryfie PLAY HOMEBOX klienci mają także otrzymać dodatkową kartę SIM, którą można wykorzystać jako internet domowy (bez limitu GB – 150 GB z pełną prędkością).

Zobacz też: Tak prezentuje się OnePlus Watch – o smartwatchu wiemy już całkiem sporo.

Wiosenna oferta Play ma obowiązywać jedynie do końca maja, więc jeżeli ktoś jest zainteresowany, to nie powinien zwlekać z podjęciem decyzji.

Źródło: Play informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy