ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
zdjęcie wygląd OnePlus Watch

Wygląd OnePlus Watch jest znajomy, ale przez to może się podobać

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Zdaje się, że wygląd OnePlus Watch nie ma już przed nami tajemnic. Zdjęcie nowego smartwatcha pojawiło się w sieci, a na dodatek zostało „podane dalej” przez oficjalny profil OnPlus na Twitterze. Może to być żart ze strony producenta, ale bardziej prawdopodobne jest tutaj to, że firma po prostu nie bawi się już w „chowanego” ze swoimi fanami. W końcu ostatnio pokazano, jak ma wyglądać OnePlus 9 Pro. Teraz przyszła pora na smartwatch.

Wygląd OnePlus Watch – pierwsze zdjęcie

23 marca, czyli w najbliższy wtorek, odbędzie się wydarzenie organizowane przez OnePlus. Zobaczymy na nim oczywiście najnowsze smartfony producenta, ale nie tylko. OnePlus rozszerza swoje portfolio i zdaje się, że będzie to robił na polu międzynarodowym. Bo choć mamy już telewizory OnePlus, to te dostępne są tylko w Indiach. Wygląda jednak na to, że nowy smartwatch będzie dostępny już wszędzie tam, gdzie smartfony producenta. Teraz poznaliśmy też wygląd OnePlus Watch, który został pokazany na zdjęciu przez profil Unbox Therapy. Jednak na Twitterze udostępnił go także profil OnePlus, czyli patrzymy raczej na finalne zdjęcie urządzenia.

Pierwsze skojarzenia są dość oczywiste – OnePlus Watch mocno przypomina swoim kształtem Samsung Galaxy Watch Active2. Obłe kształty i ogólny, sportowy wygląd może się podobać. Do tego na kopercie znajdzie się miejsce na dwa przyciski funkcyjne, a górny z nich będzie miał jeszcze na sobie napis „OnePlus”. Widać, że firma zamierza ich w nowoczesność, ale jednocześnie postawiła na sprawdzone wzorce.

Zobacz też: GeForce NOW będzie teraz droższy. I to sporo.

Wiemy już także, że OnePlus Watch nie będzie działał na systemie Wear OS od Google, co wydaje się dość dziwnym posunięciem. W końcu OnePlus zawsze był bardzo blisko z gigantem z Mountain View, ale widać coś się tam w firmie pozmieniało. Sprzęt ma być wodoodporny (IP68), a na pokładzie znajdą się 4 GB miejsca na dane. Więcej szczegółów i pełną specyfikację smartwatcha poznamy w dniu premiery. Jak Wam się podoba taki zegarek? Będzie hit?

Źródło: Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy