ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
OnePlus 9 Pro

Ile czasu potrzeba, by naładować OnePlusa 9 Pro od 0 do 100%?

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

OnePlus to bardzo lubiana marka, która słynie przede wszystkim ze smartfonów. Tak się składa, że już niedługo na rynek trafi wyczekiwana rodzina OnePlus 9, w której skład wejdzie m.in. OnePlus 9 Pro. Dziś dowiedzieliśmy się, ile czasu zajmie naładowanie akumulatora tego smartfona od 0 do 100% – zarówno przewodowo, jak i bezprzewodowo. Będzie naprawdę szybko.

Szybkie ładowanie w OnePlusie 9 Pro będzie naprawdę niezłe

OnePlus 9 Pro
OnePlus 9 Pro

OnePlus 9 Pro będzie flagowcem z krwi i kości. Według wcześniejszych doniesień w jego wnętrzu znajdzie się m.in. ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 888 oraz do 12 GB RAM-u i 512 GB pamięci wbudowanej. Bateria w urządzeniu ma mieć pojemność 4500 mAh oraz wspierać szybkie ładowanie 65 W i szybkie bezprzewodowe ładowanie 50 W. Dziś wyszło na jaw, że dzięki tym technologiom naładujemy OnePlusa 9 Pro od 0 do 100% w zaledwie 29 minut przy wykorzystaniu kabla i w 43 minuty metodą bezprzewodową.

Zobacz także: ZTE MyOS – to właśnie jest powód, dla którego producent wzgardził HarmonyOS

Nie da się ukryć, że brzmi to naprawdę dobrze. Szczególnie ciekawie prezentuje się bezprzewodowe ładowanie, które w poprzednich smartfonach OnePlusa raczej nie robiło na nikim wrażenia. Niestety, aby naładować OnePlusa 9 Pro bezprzewodowo w podanym czasie, trzeba będzie korzystać z dedykowanej mu ładowarki bezprzewodowej, która zadebiutuje wraz ze smartfonami. A skoro o debiucie mowa, to premiera rodziny OnePlus 9 i akcesoriów odbędzie się już 23 marca, czyli w przyszły wtorek. Czekacie? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy