T-Mobile wykorzystuje fotowoltaikę

Vouchery z rabatem 100 zł na smartfony w abonamencie – Happy Fridays w T-Mobile

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Zbliża się weekend, więc T-Mobile tradycyjnie ogłasza kolejną edycję akcji Happy Fridays – tym razem można otrzymać vouchery rabatowe na smartfony. Pozwalają one zaoszczędzić 100 zł przy zakupie urządzenia w abonamencie u magentowego operatora.

T-Mobile proponuje vouchery rabatowe na smartfony – jak je odebrać?

Vouchery ze zniżką pozwalają obniżyć cenę smartfona o 100 zł. Kupon można wykorzystać, podpisując umowę na abonament z telefonem w T-Mobile na okres 24 miesięcy. Użytkownicy mają możliwość wyboru pomiędzy taryfami S, M, L i XL.

Czas na odbiór vouchera jest od jutra (19 marca) do niedzieli (21 marca). Można to zrobić w aplikacji Mój T-Mobile lub wysyłając SMS-a o treści HF pod numer 80800. W odpowiedzi otrzymamy kod, który uprawnia do obniżenia ceny smartfona. Voucher można zrealizować w dowolnym kanale sprzedaży. Zaoszczędzimy więc w stacjonarnych salonach T-Mobile, w internetowym sklepie operatora, a także na infolinii.

Voucher można pobrać do niedzieli, a ile czasu jest na jego wykorzystanie? T-Mobile informuje, że ze zniżki można skorzystać do 23 marca.

Czytaj także: Nie tylko home office – cyfrowi nomadzi, czyli inna możliwość pracy zdalnej

Magentowy operator ogłosił dziś również promocję na pierwszy dzień wiosny. Użytkownicy ofert typu MIX i na kartę mogą w prosty sposób aktywować pakiet 10 GB internetu.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy