Pierwszy dzień wiosny to wydarzenie, które operatorzy komórkowi wykorzystują do akcji promocyjnych – T-Mobile proponuje swoim klientom bezpłatny pakiet 10 GB internetu. Podpowiadamy, jak go aktywować.

Pierwszy dzień wiosny w T-Mobile

Magentowy operator kieruje swoją promocję do osób korzystających z ofert typu MIX oraz na kartę. Od 19 do 21 marca można aktywować bezpłatny pakiet 10 GB internetu. Jego ważność wynosi wprawdzie tylko trzy dni, jednak niektórym wiosenny bonus od operatora może się przydać. Szczególnie chodzi o użytkowników, którzy np. oglądają dużo treści wideo, ale nie tylko. Klienci będą mogli wyznaczyć i rejestrować nowe trasy, słuchać interesujących podcastów w podróży czy uciąć sobie swobodną wideorozmowę z przyjaciółmi podczas spaceru w lesie – twierdzi magentowy operator.

Jak aktywować promocyjny pakiet? Wystarczy wysłać SMS-a pod odpowiedni numer:

  • SMS o treści WIOSNA pod numer 80401 – dotyczy osób korzystających z oferty na kartę
  • SMS o treści WIOSNA pod numer 80404 – dotyczy abonentów T-Mobile MIX

Czytaj także: Xiaomi było tylko kamieniem wywołującym lawinę – coraz więcej chińskich firm pozywa USA

Pierwszy dzień wiosny obchodzi również Orange. Pomarańczowy operator proponuje swoim klientom mniejszy pakiet internetu (5GB), ale za to dorzuca bezpłatne rozmowy, SMS-y i MMS-y. Z bonusów można korzystać przez pięć dni. W podlinkowanym tekście wyjaśniamy, jak skorzystać z tej promocji.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.