ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
allegro łączenie kont

Allegro pozwoli użytkownikom na łączenie kont w grupy – w jakim celu?

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Allegro regularnie wprowadza na swojej platformie różnego rodzaju zmiany – jedną z najnowszych jest łączenie kont użytkowników. Taka opcja pojawi się w kwietniu. Do czego ma służyć?

Łączenie kont na Allegro

Od 26 kwietnia Allegro pozwoli swoim użytkownikom łączyć konta w grupy rodzinne. Nowa opcja ma ułatwić codzienne zakupy. Osoby, z którymi mamy połączone konto, będą mogły jednym kliknięciem poprosić nas o zakup danego przedmiotu. Przycisk uruchamiający prośbę znajdzie się na stronie każdej oferty. Jeśli zaakceptujesz prośbę – zamówisz i opłacisz przedmiot wybrany przez członka rodziny, a przesyłka dotrze na jego adres – wyjaśnia Allegro.

Niektórzy mogą się jednak zastanawiać, co stanie się z widocznością szczegółów dotyczących zakupów. Czy właściciele kont powiązanych z naszym będą widzieć, co zamawiamy na Allegro? To zależy. Historia zakupów zleconych przez przycisk Poproś o zakup będzie widoczna zarówno dla nas, jak i dla członka rodziny, który zlecił zakupy. Nie zmienia się jednak widoczność historii naszych pozostałych zakupów na platformie. Każda osoba z rodziny zobaczy wyłącznie własne transakcje.

Czytaj także: Dostawy Allegro Smart! będą dostępne dla towarów wysyłanych zza granicy

6 maja na Allegro pojawi się kolejna zmiana. W każdej ofercie z Allegro Smart! pojawi się możliwość bezpłatnej dostawy kurierem. Ma to pomóc osobom, które np. nie mogą wychodzić z domu lub w ich pobliżu nie ma punktów odbioru paczek. Obecnie w niektórych ofertach objętych programem Smart! bezpłatna dostawa jest tylko do punktów odbioru.

źródło: Allegro

Sprawdź najnowsze wpisy