Pierwszy dzień wiosny rozpocznie się już za kilkadziesiąt godzin – Orange poinformowało, jak zamierza świętować to wydarzenie. Użytkownicy oferty na kartę pomarańczowego operatora mogą aktywować pakiet internetu oraz bezpłatne SMS-y, MMS-y i rozmowy. Podpowiadamy, jak to zrobić.

Bonusy od Orange na pierwszy dzień wiosny

Orange proponuje klientom korzystającym z oferty na kartę bezpłatne rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 5 GB internetu. Ze wszystkich tych bonusów można korzystać przez 5 dni. Promocja jest kierowana do osób, które:

  • Korzystają z oferty Orange na kartę (z wyjątkiem taryfy Zawsze bez limitu)
  • Nie mają włączonej usługi Bez limitu
  • Mają aktywne konto w swoim telefonie (możliwość wykonywania połączeń wychodzących)

Czytaj także: ZTE zabiera oficjalne stanowisko wobec plotek dotyczących HarmonyOS na swoich smartfonach

Żeby skorzystać z promocji, trzeba wysłać SMS-a o treści WIOSNA pod bezpłatny numer 364. Można to zrobić od dziś (17 marca) do niedzieli 21 marca. Bonusy włączą się samoczynnie i będą ważne przez 5 dni od momentu aktywacji. Żeby sprawdzić ważność bonusów wynikających z promocji, należy wysłać SMS-a o treści ILE pod numer 630 (SMS płatny wg. cennika danej taryfy). Każdy użytkownik może wziąć udział w akcji tylko raz. Zmienienie taryfy na inną, w której jest dostępna promocja, nie powoduje jej wyłączenia.

źródło: Orange

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.