Samsung Neo QLED

Znamy ceny Samsung Neo QLED w Polsce. Ile zapłacimy za nowe telewizory?

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Niedawno poznaliśmy Samsung Neo QLED, czyli nowe telewizory producenta na 2021 rok, a teraz znamy już ich ceny. Można było przypuszczać, że przyjdzie nam za sprzęty trochę zapłacić, więc nie ma tutaj dużego zaskoczenia. Teraz wystartowała przedsprzedaż produktów, a to oznacza, że można także liczyć na ciekawe promocje.

Samsung Neo QLED w Polce – wystartowała przedsprzedaż

Samsung Neo QLED cena

O tym, co dokładnie będą oferowały nowe telewizory Samsunga na 2021 rok, pisał dla Was szerzej Mateusz, jeszcze na początku roku. Zachęcam więc serdecznie do tego, by zapoznać się z jego wpisem, a tutaj po prostu skupię się na cenie. Seria Samsung Neo QLED trafiła właśnie do przedsprzedaży, która potrwa do 28 marca tego roku. W tym przypadku osoby, które zdecydują się na zakup urządzenia, mogą liczyć na dodatkową 3-letnią ochronę serwisową Samsung Guard o wartości do 2550 zł. Co ma dawać taka usługa? Wsparcie serwisowe, obsługę przez autoryzowane centra Samsunga czy też oryginalne części zamienne do telewizorów, jeżeli oczywiście zajdzie taka potrzeba. To też wydłużenie ochrony bezpośrednio u samego producenta.

Zobacz też: FPS Boost na Xbox Series X i Series S to cudo.

Patrząc na ceny serii Samsung Neo QLED, taka dodatkowa ochrona może być pożyteczna. Najdroższy z telewizorów został bowiem wyceniony na 18 tysięcy złotych. Można jednak dostać urządzenia sporo taniej, bo najtańsze wyceniono na 5 299 złotych. Poniżej znajdziecie spis telewizorów wraz z ich cenami. Więcej informacji o samej promocji i przedsprzedaży można znaleźć na stronie Samsunga.

Ceny Samsung Neo QLED

  • QN800A Neo QLED 8K Smart TV 75″ – 17 999 złotych
  • QN800A Neo QLED 8K Smart TV 65″ – 12 999 złotych
  • QN91A Neo QLED 4K Smart TV 75″ – 12 999 złotych
  • QN91A Neo QLED 4K Smart TV 65″ – 8 799 złotych
  • QN91A Neo QLED 4K Smart TV 55″ – 5 299 złotych
  • QN85A Neo QLED 4K Smart TV 75″ – 10 999 złotych
  • QN85A Neo QLED 4K Smart TV 65″ – 7 299 złotych

Źródło: Samsung informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy