OnePlus 9 Pro

Zdjęcia OnePlus 9 Pro w nowym kolorze – to będzie piękna bestia

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Zdjęcia OnePlus 9 Pro w kolorze Morning Mist (Poranna Mgła), zostały udostępnione na Twitterze. Patrząc na nowego smartfona, można dojść do wniosku, że OnePlus przygotował jeden z ciekawszych modeli, które zasilą jego portfolio. Oczywiście nie każdemu musi podobać się obrana przez firmę stylistka, ale całość prezentuje się naprawdę ładnie.

Zdjęcia OnePlus 9 Pro

OnePlus 9 Pro
Po lewej OnePlus 9, po prawej OnePlus 9 Pro

Do premiery nowych flagowców od OnePlus nie zostało już dużo czasu. Nowe urządzenia od producenta zobaczymy już 23 marca, czyli równo za tydzień. Teraz OnePlus nie zdecydowało się na to, by chować swoje urządzenia przed fanami, a pokazało je w pełnej krasie. Mniej więcej, bo nie ma co liczyć na duże zbliżenia czy szczegóły, ale udostępnione na Twitterze materiały pokazują, że na OnePlus 9 Pro zdecydowanie warto czekać. To oczywiście kwestia gustu, co się komu podoba, a co nie, ale ten model wygląda naprawdę ładnie.

OnePlus 9 Pro
OnePlus 9 Pro

Zdjęcia OnePlus 9 Pro pokazują urządzenie w kolorze Morning Mist, czyli jasnoszarym. Na wyspie aparatów widać już wyraźne logo Hasselblad. Dopiero niedawno pochwalono się nową współpracą i wygląda na to, że to będzie jedna z głównych rzeczy, która będzie przez OnePlus zachwalana. Wprawdzie zawsze na prezentacjach dużo mówi się o aparatach, to producent nigdy specjalnie się pod tym względem nie wyróżniał. Teraz może się to zmienić, ale z ekscytacją lepiej poczekać do momentu, aż zobaczy się pierwsze testy.

Zobacz też: Przesyłki z AliExpress będą dochodziło do Polski szybciej.

OnePlus 9 Pro
OnePlus 9 Pro

Pete Lau, czyli dyrektor generalny OnePlus, który podzielił się zdjęciami OnePlus 9 Pro, napisał także, że wykonanie szklanych plecków urządzenia zajmuje aż 25 dni. Potrzeba do tego 30 różnych etapów, ale zapewne więcej na ten temat dowiemy się już 23 marca. Wtedy też poznamy wszystkie szczegóły specyfikacji, ale możemy być pewni, że na pokładzie znajdzie się Qualcomm Snapdragon 888. Podczas premiery samych smartfonów zobaczymy także pierwszy smartwatch od producenta. Może być ciekawie. I jak Wam się podoba OnePlus 9 Pro w tej wersji kolorystycznej?

Źródło: OnePlus / Twitter

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy