ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Allegro Smart! przy zakupach od 1 zł

Dostawy Allegro Smart! będą dostępne dla towarów wysyłanych zza granicy

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Osoby korzystające z pakietu Allegro Smart! wkrótce będą mogły uzyskać bezpłatną dostawę dla towarów zza granicy. To krok w kierunku rozwoju usługi, ponieważ obecnie darmowa jest jedynie wysyłka niektórych produktów z Polski.

Darmowe dostawy Allegro Smart! przy zakupach zza granicy

Allegro Smart! zza granicy

Allegro Smart! jest dostępne jedynie na terenie naszego kraju, ale zmieni się to 8 kwietnia. Od tego dnia użytkownicy korzystający z tej usługi będą mogły zamawiać towary z Niemiec oraz z Czech, korzystając z bezpłatnej dostawy.

Oczywiście dotyczy to przedmiotów, których sprzedawcy przewidzieli możliwość dostawy w ramach programu Allegro Smart! w danej ofercie. Przesyłki dostarczą nam kurierzy DPD i UPS. Bezpłatna dostawa Allegro Smart! dla towarów z Niemiec i Czech obowiązuje przy zakupach za min. 80 zł od jednego sprzedawcy (tak samo, jak w przypadku zakupu towarów z Polski przy dostawie kurierem). Suma kosztów dostawy wszystkich przedmiotów w ramach jednego zamówienia nie może przekroczyć 100 złotych – zaznacza jednak Allegro.

Czytaj także: Z Chin do Polski w 15 dni – szybsze dostawy z AliExpress nadciągają

Co ze zwrotami towarów zza granicy zakupionych z dostawą Allegro Smart!? Jeśli sprzedający ustawił jako kraj zwrotu Polskę, generujemy darmową etykietę zwrotu po wybraniu odpowiedniej opcji w szczegółach zamówienia. W przypadku, gdy jako kraj zwrotu widnieją Niemcy lub Czechy, powinniśmy poszukać etykiety zwrotu dołączonej do przesyłki. Jeżeli jej nie ma, należy skontaktować się ze sprzedającym.

źródło: Allegro

Sprawdź najnowsze wpisy