ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
dostawa z AliExpress do Polski

Z Chin do Polski w 15 dni – szybsze dostawy z AliExpress nadciągają

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Dostawy z AliExpress mogą czasem ciągnąć się tygodniami lub miesiącami. Dotyczy to oczywiście rzeczy, które wysyłane są z Chin, bo produkty dostarczane z magazynów w Europie dochodzą o wiele szybciej. Nie ma tutaj jednak reguły, która gwarantowałaby kupującym pewność, że ich zakup dotrze w konkretnym terminie. Niedługo ma się to zmienić.

Szybsze dostawy z AliExpress – 15 dni z Chin do Polski

dostawa z AliExpress

Od dawna było tak, że chętnie robiliśmy zakupy na AliExpress. Niższe ceny przedmiotów miały jednak swoją cenę, a mianowicie dłuższy czas dostawy do kraju. To się zmieniło, kiedy zaczęły pojawiać się wysyłki z magazynów w Europie. Pandemia sprawiła, że niemal rzuciliśmy się na zakupy on-line, co chyba nie powinno dziwić. Zakupy na AliExpress to tylko część tego, co kupowaliśmy w sieci, ale widać, że zainteresowanie platformą nie słabnie. To gigant, którego nie sposób ignorować, ale też gigant, który zauważa swoje problemy.

Niedługo jeden z nich może zostać rozwiązany, a przynajmniej częściowo. Zapowiadane są bowiem szybsze dostawy z AliExpress i mowa tutaj o produktach z Chin. Platforma chce uruchomić gwarantowaną dostawę do Polski w 15 dni od zamówienia. Nie będzie to dotyczyło jednak wszystkich produktów, które znajdziemy na platformie, a przynajmniej trudno to sobie wyobrazić. Taka szybsza dostawa miałaby zostać udostępniona w ciągu kilku tygodni, więc zapewne najwcześniej możemy się jej spodziewać w kwietniu lub maju.

Zobacz też: Co nowego oferuje BMW iDrive 8?

Już teraz część produktów z AliExpress może dojść do nas w kilka dni, ale w sytuacji, kiedy wysyłane są z magazynów w Polsce. Ostatnio w Polsce pojawiły się także pierwsze automaty pocztowe od AliExpress. Widać, że platforma faktycznie chce przyciągać do siebie jeszcze większą liczbę użytkowników. Trzeba mieć nadzieję, że faktycznie taka dostawa w ciągu 15 dni do Polski z Chin zostanie szybko wprowadzona i będzie działać tak, jak powinna.

Źródło: AntyWeb

Sprawdź najnowsze wpisy