ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
5G Plusa lista miejscowości

Światłowód Plusa dotarł do kolejnych miejsc – operator korzysta z infrastruktury Inei i Nexery

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

W kolejnych miejscach w Polsce jest dostępny światłowód Plusa – operator korzysta z infrastruktury Inei i Nexery. Zwiększony zasięg światłowodu objął 3 tysiące miejscowości w 10 województwach. Plus udostępnił już cenniki światłowodu oferowanego na nowej infrastrukturze.

Światłowód Plusa na infrastrukturze Inei i Nexery – szczegóły

światłowód Plusa Inei i Nexery

Do tej pory Plus oferował światłowód jedynie na łączach Netii oraz Orange. Teraz ulega to zmianie. Od dziś szybki internet stacjonarny od operatora jest też dostępny w domach będących w zasięgu sieci Nexery i Inei. Chodzi m.in. o sieć wybudowaną w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC). Jego cel to eliminacja terytorialnych różnic w dostępie do szerokopasmowego internetu.

W poszerzonym zasięgu światłowodu od Plusa znajdują się osoby mieszkające w województwach świętokrzyskim i warmińsko-mazurskim (Nexera), lubelskim, wielkopolskim, dolnośląskim, mazowieckim, śląskim i opolskim (Inea) oraz kujawsko-pomorskim i łódzkim (obie sieci). Mieszkańcy miejscowości objętych zasięgiem oprócz światłowodu mogą korzystać też z telewizji kablowej IPTV od Cyfrowego Polsatu. Możliwe jest również dobranie abonamentu głosowego.

Oferta Plus Światłowód na sieci Inea i Nexera

  • Plus Światłowód z prędkością do 300 Mb/s – 85 zł/mies. (75 zł po rabacie za smartDOM) + jednorazowa opłata aktywacyjna: 59 zł.
  • Plus Światłowód z prędkością do 600 Mb/s – 95 zł/mies. (85 zł po rabacie za smartDOM) + jednorazowa opłata aktywacyjna: 59 zł.
  • Plus Światłowód z prędkością do 1 Gb/s – 105 zł/ mies. (95 zł po rabacie za smartDOM) + jednorazowa opłata aktywacyjna: 59 zł.

Oferta Plus Światłowód na sieci Inea i Nexera w pakiecie z telewizją

  • Oferta Plus Światłowód z internetem do 300 Mb/s w połączeniu z telewizją CP z pakietem S – 95 zł (85 zł z rabatem smartDOM).
  • Oferta Plus Światłowód z internetem do 600 Mb/s w połączeniu z telewizją CP z pakietem M – 115 zł (105 zł z rabatem smartDOM).
  • Oferta Plus Światłowód z internetem do 1 Gb/s w połączeniu z telewizją CP z pakietem L – 155 zł (145 zł z rabatem smartDOM).

Czytaj także: OLX wprowadza progi zadowolenia ze sprzedawców – zakupy będą bezpieczne?

Przy wybraniu dowolnej z powyższych propozycji Plus daje miesiąc za darmo oraz kartę SIM z internetem mobilnym z pakietem 5 GB miesięcznie bez dodatkowych opłat.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy