ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
AppGallery Getin Noble Bank

Aplikacje Getin Noble Banku zintegrowane z HMS – AppGallery coraz większe

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Aplikacje Getin Noble Banku zostały w pełni zintegrowane z HMS, czyli Huawei Mobile Services. Oznacza to, że osoby korzystające ze sklepu AppGallery, mogą teraz pobierać aplikacje bankowe (Getin Mobile i Noble Mobile) i korzystać z nich tak, jakby używały każdego innego systemu mobilnego. To już kolejne aplikacje, które dołączają do AppGallery i są w pełni zintegrowane z HMS.

Aplikacje Getin Noble Banku zintegrowane z HMS

AppGallery Getin Noble Bank
Fot. Getin Bank

Dziś trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie w nowoczesnym świecie, bez dostępu do bankowości internetowej. Dlatego też wiele banków ma swoje aplikacje na urządzenia mobilne, a coraz więcej instytucji udostępnia je także w AppGallery. Tak samo stało się z aplikacjami Getin Noble Banku (Getin Mobile i Noble Mobile). Zaledwie trzy miesiące po ich debiucie na platformie, doczekały się pełnej integracji z nią. Oznacza to, że osoby korzystające z nowszych sprzętów Huawei, które nie mają już dostępu do sklepu Google, mogą spokojnie zainstalować u siebie aplikację banku. Ostatnio takiej integracji doczekała się m.in. Żappka czy SMYK, a wcześniej także i mBank.

Integracja aplikacji Getin Noble Banku z HMS nastąpiła zaledwie trzy miesiące od momentu dołączenia tych aplikacji do AppGallery, co pokazuje, że ten proces przebiegł bardzo sprawnie. Nie spoczywamy na laurach i już w najbliższym czasie zaoferujemy naszym użytkownikom kolejne integracje z HMS, również w sektorze bankowym.

Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska.

Zobacz też: Tak prezentuje się nowa Kia EV6.

Nasi klienci bardzo chętnie sięgają po wszelkiego rodzaju nowości technologiczne. Bankowość mobilna to obecnie najczęstszy wybór. Cieszymy się, że teraz również użytkownicy smartfonów Huawei opartych o HMS mogą pobrać nasze aplikacje i korzystać z ich funkcjonalności. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci też to docenią.

Marta Dałkiewicz, dyrektor departamentu bankowości elektronicznej w Getin Noble Bank.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy