ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung Galaxy Note 4 lepszy od najnowszych iPhone’ów według satysfakcji klientów!

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
samsung galaxy note 4 reklama how to note siostra brat tata

Nie wszyscy producenci mobilnych urządzeń patrzą na konsumentów pod kątem ich nastepnych smartfonów czy też tabletów. To oczywiście błąd, gdyż satysfakcja klienta z ich zakupu to najlepsza reklama firmy i gwarancja, że dana osoba nie opuści grona fanów konkretnego produktu, a także jego nastepców.

Tym samym interesujące są raporty pokazujące czy dany konsument jest zadowolony z urządzenia, które kupił. Takie właśnie statystyki zostały przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych i potrafią one zaskoczyć.

gsmarena_001

Powyżej widzicie ile procent użytkowników uważa, że jest usatysfakcjonowana swoim zakupem. Wygrana Samsunga, razem z Galaxy Note 4, może zaskoczyć w państwie, w którym Apple często traktowane jest jako kult. Również bardzo dobry wynik zeszłorocznych flagowych modeli Koreańczyków może zaskoczyć, szczególnie w przypadku Galaxy S5. Niech nie zdziwi Was fakt, że brakuje Galaxy S6 oraz jego wersji Edge, gdyż statystyki były zbierane w czasie kiedy ten jeszcze nie był dostępny w sprzedaży.
gsmarena_002
Z kolei powyższa tabela pokazuje jak konsumenci podchodzą do samych firm, a nie konkretnych modeli. Tutaj także Samsung jest liderem, ale już razem z Apple. Tuż po piętach depcze im m.in. Motorola, co pokazuje, że dzisiejsze zakupy są przemyślane, gdyż zdecydowana większość konsumentów jest zadowolona ze swoich smartfonów. Wy także nie żałujecie swojego osobistego wyboru, czy to telefonu  czy to tabletu?

Źródło: gsmarena.com

Sprawdź najnowsze wpisy