Zdjęcia Kia EV6 zostały opublikowane w sieci przez producenta, który premierę samochodu zaplanował na marzec tego roku. Nie podał jednak konkretnej daty, kiedy mamy zobaczyć pojazd. Kia zdradziła jednak, jaką filozofią się kierowała, kiedy projektowano nowy samochód.

Zdjęcia Kia EV6

Kia EV6

Trzeba zacząć się powoli przyzwyczajać do tego, że coraz częściej będziemy oglądali premiery nowych elektrycznych pojazdów. Większość dużych producentów już zapowiedziała elektryfikację swoich pojazdów, a kwestią czasu będzie to, aż dołączą do nich inni. Kia nie będzie tutaj wyjątkiem, bo już przymierza się do tego, by zmodyfikować swoje portfolio pod samochody elektryczne. Przykładem nowego trendu i drogi wybranej przez producenta ma być właśnie Kia EV6. Samochód został zaprezentowany na pierwszych zdjęciach, które pokazują go praktycznie z każdej strony. Na pełną prezentację trzeba jeszcze moment poczekać.

Kia EV6

Nie wiemy jeszcze, jakie osiągi będzie miała Kia EV6, ani jakie będą jej zasięgi. Marka zapowiedziała jednak zmiany w kwestii tego, jak zamierza podchodzić do projektowania pojazdów. EV6 jest tego przykładem, a cała filozofia projektowania została nazwana „Opposites United”. Można to przetłumaczyć jako „zjednoczone przeciwieństwa”, czyli rzeczy, które powinny się wykluczać, ale udało się je ze sobą połączyć. Do tego Kia dodaje, że jej nowa filozofia projektowania będzie opierać się na pięciu filarach: Bold for Nature, Joy for Reason, Power to Progress, Technology for Life, Tension for Serenity. Ma to się odnosić do interakcji z naturą, wrażeniach z jazdy, wiedzy wyniesionej z poprzednich generacji, nowych technologiach oraz kontraście i równowadze.

Zobacz też: Otwarcie fabryki Tesli było tragiczne w skutkach.

Kia EV6

Innymi słowy, ma być nowocześniej, co zresztą widać na zdjęciach Kia EV6. I co powiecie o takim wyglądzie? Podoba się Wam?

Źródło: KIA

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.