Crash Bandicoot w wielkim stylu powraca na komputery osobiste. Czwarta część przygód tej sympatycznej postaci trafiła już na konsole jakiś czas temu, jednak do tej pory gracze pecetowi nie byli pewni, kiedy będą mogli zagrać w nią na swoich komputerach. Tymczasem Activision Blizzard potwierdził, że gra trafi na PC, a także poinformował, kiedy to nastąpi. Okazuje się, że gracze komputerowi nie będą musieli długo czekać. Wiemy również, jakim sprzętem musimy dysponować, żeby zagrać w Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas na PC.

Gracze PC już niedługo zagrają w Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas na swoich komputerach

wymagania sprzętowe Crash Bandicoot

Firma Activision Blizzard ujawniła, że premiera Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas na PC odbędzie się już 26 marca 2021 roku. Sami przyznacie, że dla fanów przygód Crasha jest to bardzo dobra wiadomość. Mimo że tytuł ten dostępny jest już na konsolach starszej generacji, to posiadacze PS5 oraz Xbox Series S/X musieli czekać do 12 marca na premierę gry. Dwa dni temu pojawiła się również wersja gry na Nintendo Switch, która, jak wynika z pierwszych recenzji, jest naprawdę udana i chwalona. Do premiery na PC zostało już tylko 12 dni. Jakie wymagania muszą spełnić komputery graczy, żeby mogli oni cieszyć się nowymi przygodami sympatycznego Crasha? Wydaje się, że do płynnego działania gry od Toys for Bob wystarczy nawet kilkuletni komputer.

Minimalne wymagania sprzętowe Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas

  • Procesor: Intel Core i3-4340 lub AMD FX-6300
  • Karta graficzna: Nvidia GTX 660 lub AMD Radeon HD 7950
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Dysk twardy: 30 GB
  • System operacyjny: Windows 10

Zalecane wymagania sprzętowe Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas

  • Procesor: Intel Core i5-2500K lub AMD Ryzen 5 1600X
  • Karta graficzna: Nvidia GTX 970 lub AMD R9 390
  • Pamięć RAM: 16 GB
  • Dysk twardy: 30 GB
  • System operacyjny: Windows 10

Zobacz także: Outriders trafi do Xbox Game Pass? Wszystko na to wskazuje

Sami przyznacie, że powyższe wymagania sprzętowe nie są zbyt wygórowane. Sama gra prezentuje się całkiem okazale, czego efektem jest z pewnością użycie silnika graficznego Unreal Engine 4. Przypomnijmy, że wcześniejsza wersja gry korzystała z autorskiego silnika Vicarious Visions. Oczywiście należy pamiętać, że do gry potrzebne jest stałe połączenie z internetem. Chętni na zakup nowej części przygód Crasha muszą również pamiętać, że gra dostępna będzie tylko i wyłącznie przez platformę Battle.net. Czy taka decyzja okaże się strzałem w dziesiątkę przekonamy się za jakiś czas. Tymczasem wracam do poprzedniej części przygód sympatycznego jamraja.

Źródło: Battle.net

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Marcin Nic

Pasjonat wszelkich urządzeń mobilnych i nowinek technologicznych. Sympatyk koszykówki zza wielkiego oceanu. W wolnej chwili widz seriali i filmów o tematyce wojennej z różnych okresów historycznych.