Na początku marca realme podzieliło się ze światem planami wprowadzenia swojego pierwszego smartfona z matrycą aparatu 108 MPx. Firma wprost zdradziła, że będzie to realme 8 Pro, a więc średniak z aspiracjami i siłą rzeczy bezpośredni konkurent Redmi Note 10 Pro. Niemniej w samych planach nie zdradzono terminu premiery serii realme 8, ale jak zapewne doskonale się domyślacie – już wiemy, kiedy producent przedstawi światu kolejną generację lubianych smartfonów. Jednak firma nie ujawniła daty wprost, a wykorzystała do tego… spostrzegawczość. Zapraszam do seansu.

Termin premiery realme 8 i realme 8 Pro – smartfony poznamy jeszcze w tym miesiącu

Madhav Sheth (CEO realme w Indiach i Europie), z którym mieliśmy przyjemność przeprowadzić wywiad, zasiadł za kierownicą Lamborghini Gallardo. Naprzeciw niemu pojawia się Porsche 911 Carrera 4s z Karminderem Singh (kierowca wyścigowy). Supersamochody sprzed lat były tylko przykrywką. Sam film ma pokazywać slogan Leap To Infinity, ale jak się dobrze przyjrzycie, to w 1:43 widać na banerze zapowiedź premiery nowych urządzeń, która odbędzie się 24 marca. Oczywiście w połączeniu z samym sloganem i wzmiance o smartfonie z aparatem 108 MPx tylko utwierdzamy się w przekonaniu, że mowa jest o serii realme 8 na czele z realme 8 Pro.

Zobacz też: Apple na razie nie chce ryzykować z superzoom – firma poczeka na właściwy moment.

Tym sposobem końcówka tego kwartału zapowiada się bardzo ciasna. Niemalże co drugi dzień czekają nas mniejsze lub większe premiery – zarówno w skali Polski, jak i świata. Niewątpliwie seria realme 8 będzie jedną z kluczowych prezentacji, jeśli chodzi o przeznaczenie. Niemniej dajcie znać, co sądzicie o takich zapowiedziach, które ewidentnie nie mówią wprost, kiedy, co i jak?

Źródło: GSM Arena