Smartfon dla graczy od Lenovo niestety nie dotarł oficjalnie do Polski, a szkoda. Lenovo Legion zdobywa duże uznanie za granicą. Być może jego następca, a więc Lenovo Legion 2 będzie nam przeznaczony? Tego jeszcze nie możemy potwierdzić, choć już wiemy, że będzie to wyjątkowy model. Przede wszystkim szybkie ładowanie będzie szybkie i specjalne. Smartfon uzyskał certyfikację 3C, więc kwestie związane z akumulatorem są nam już znane. Tym sposobem poznajmy technologię, którą zaoferuje ten model dla graczy.

Jak szybko ładować Lenovo Legion 2? Na dwie ładowarki

Lenovo Legion Duel
Lenovo Legion Duel

Zacznijmy od tego, że już Lenovo Legion był specjalny pod względem zastosowanych ogniw. Jak większość szanowanych smartfonów dla graczy, firma zastosowała dwa gniazda USB-C dla większego komfortu i obsługi akcesoriów. Oba obsługiwały szybkie ładowanie z mocą 45 W. Tymczasem Lenovo Legion 2 podtrzyma liczbę portów, ale tylko w jednym z nich pozwoli na regenerację ogniwa z mocą 65 W. Jednocześnie drugie gniazdo będzie gotowe na przyjęcie 45 W i… oba złącza USB-C będą mogły niezależnie ładować podwójny akumulator. W ten sposób w sumie mamy mieć do dyspozycji aż 110 W. Naturalnie sama wartość może nie robić wrażenia, gdy spojrzymy na topowe technologie szybkiego ładowania, ale jest to niewątpliwie jedno z ciekawszych podejść do tematu w kontekście ceny rozwiązania i jego przydatności.

Zobacz też: Gothic Remake wciąż jest w grze, choć kto inny zajmie się jego stworzeniem.

Tymczasem czekamy na premierę Lenovo Legion 2. Smartfon dla graczy siłą rzeczy zaoferuje topowy układ Snapdragon 888, od groma pamięci operacyjne i specjalne dodatki dla graczy na czele z odpowiednio zmodyfikowaną nakładką. Chcielibyście, aby taki model trafił również do Polski? W końcu Asus ROG Phone 5 otrzyma godną uwagi konkurencję.

Źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.