ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Oppo Watch

OnePlus Watch potwierdzony – termin premiery bliski, a wręcz oczywisty

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

OnePlus Watch i jego termin premiery to wątek, który przewija się naprawdę długo. Pamiętam jeszcze, jak matematyczna firma wchodziła do Polski i na konferencji dopytywaliśmy się Carl Pei o plotki związane z zegarkiem. Wtedy producent jeszcze nie myślał o wprowadzeniu takiego urządzenia do sprzedaży. Dzisiaj wiemy, że jest inaczej, co Pete Lau (CEO) potwierdził pod koniec zeszłego roku. Tymczasem OnePlus podzielił się ze wszystkimi informacją, kiedy dokładnie ujrzymy OnePlus Watch.

OnePlus Watch zadebiutuje razem z serią OnePlus 9 – termin premiery nie mógł być inny

Czujecie się zaskoczeni? Termin premiery OnePlus Watch zbiega się z prezentacją serii OnePlus 9. Tym sposobem wielkie oczekiwania od czasów OnePlus 8T – wtedy na poważnie zaczęto mówić o zegarku (i wersji CyberPunk 2077) – dobiegną końca. Jedyne, co może zastanawiać, to fakt, że dopiero teraz OnePlus zdecydował się na ujawnienie terminu tej premiery. Do tego zrobił to poprzez indyjski oddział firmy. W przeszłości podobnie były zapowiadane telewizory i opaska OnePlus Band. Co łączy te produkty? Nie są one dostępne w Polsce. Dlatego istnieje duża obawa, że firma nie zdecyduje się na pokazanie OnePlus Watch w Europie.

Zobacz też: Devkit PS5 w pełnej krasie – wcześniej tak ocenialiśmy wygląd konsoli Sony.

Niemniej wciąż zainteresowanie inteligentnym zegarkiem nie powinno maleć. W końcu mówimy o OnePlus Watch, a więc legendarnym smartwatchu, który w końcu się ziści. Z czasem niewykluczone, że firma wprowadzi do sprzedaży ten model w Europie oraz w Polsce, więc uzbrójmy się w cierpliwość. Równie dobrze lada moment zapowiedź OnePlus Watch pojawi się także w naszym kraju. Niemniej na teraz spodziewajmy się równoległych prezentacji – samej serii OnePlus 9 oraz drugiej, połączonej z przedstawieniem zegarka.

PS. Widoczny Oppo Watch na początku ma być bazą dla OnePlus Watch.

Źródło: GSM Arena, Twitter (OnePlus India)

Sprawdź najnowsze wpisy