ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
światłowód Orange małe miejscowości

Orange szuka ambasadorów aplikacji Flex wśród jej użytkowników

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Orange szuka ambasadorów, którzy będą promować aplikację Flex. Pomarańczowy operator ogłosił, jakie będą ich zadania i co otrzymają w zamian. Wiadomo już także, na jakich zasadach można zgłaszać się do programu ambasadorskiego.

Orange Flex szuka ambasadorów – co trzeba zrobić, by zostać jednym z nich?

Orange Flex szuka ambasadorów

Osoby, które chcą zostać ambasadorem Orange Flex, powinny wejść na stronę flexhero.pl i wypełnić krótki formularz. Elementem zgłoszenia jest nagranie wideo. Należy nagrać film o długości maksymalnie 15 sekund, który zacznie się od słów Jestem we Flex, bo…. Zaskocz nas czymś – ciekawym montażem, oryginalnym powodem. Liczymy na to, że się wykażesz – zachęca pomarańczowy operator.

Żeby wziąć udział w zabawie, nie trzeba być influencerem. Wystarczy, że aktywnie korzystamy z Orange Flex. Osoby, które zostaną przyjęte do programu ambasadorskiego, będą promować aplikację w zamian za benefity. Zadaniem Flex Hero będzie aktywne polecanie Flexa w social mediach i innych kanałach typu blogi czy YouTube poprzez publikowanie postów, zdjęć i wideo mówiących o Flexie – wyjaśnia Orange. Ambasadorzy dostaną subskrypcję najwyższego planu w Orange Flex na pół roku, a także gadżety od pomarańczowego operatora. Na tym nie koniec, ponieważ za każde skuteczne polecenie zachęcenie do aktywacji numeru w aplikacji ambasador zarobi 70 zł.

Czytaj także: Piątkowa aktualizacja biblioteki Netflixa. Dodano ponad 10 świetnych nowości w sam raz na weekend!

Rekrutacja do programu ambasadorskiego już się rozpoczęła i potrwa do 11 kwietnia 2021.

źródło: Orange

Sprawdź najnowsze wpisy