ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Humble Mobile Bundle 13 wystartował a w nim między innymi Worms 3

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Gry
humble mobile bundle 13

Kolejna edycja Humble Mobile Bundle wystartowała, więc czas zerknąć, co tym czasem możemy nabyć w promocyjnych cenach, a przy okazji wspomóc charytatywnie. Szacowany koszt produkcji w Sklepie Play to około 24 dolary. A wśród tego zestawienia znajdują się naprawdę ciekawe pozycje.

Jeśli ktoś jeszcze nie wiem, czym dokładnie jest Humble Bundle to wyjaśniam. Co dwa tygodnie ekipa z Humble Bundle oferuje zestaw gier, za który użytkownicy sami decydują ile chcą zapłacić. Jeśli jednak zdecydują się wydać więcej od aktualnie widniejącej średniej, dostają jeszcze bonusowe gry. Warto wspomnieć, że dzięki zakupom w Humble Bundle wspomagamy również charytatywnie, co może być dodatkową motywacją do podwyższania średniej.

Humble Mobile Bundle 13 oferuje nam:

Decydując się zapłacić nieco więcej niż aktualna średnia (w chwili pisania tego newsa wynosi ona 3,13 dolara) dostaniemy:

Propozycje gier są naprawdę ciekawe i sprzedano już prawie 10 tysięcy zestawów. Ponadto patrząc na ceny w Sklepie Play można łatwo obliczyć, że to oszczędność dla naszego portfela. Pamiętajcie, jeśli jednak się zdecydujecie na zakup o zaznaczeniu kwoty jaka ma trafić do organizacji charytatywnych – Electronic Frontier Foundation oraz Worldreader.

By przejść do oferty wystarczy kliknąć tutaj.

źródło: Android Authority

Sprawdź najnowsze wpisy