GALAXY_S_WiFi_4.2_Product_Image_1
Android znalazł zastosowanie nie tylko w przypadku smartfonów, czy tabletów, coraz częściej trafiając także do innych urządzeń. Samsung podczas targów zaprezentował także Galaxy S WiFi 4.2, którego głównym przeznaczeniem jest obsługa multimediów.

Specyfikacja techniczna Galaxy S WiFi 4.2 zdecydowanie nie należy do imponujących. Ekran o przekątnej 4.2 cala jest w stanie wyświetlić obraz o rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Procesor, w tym przypadku z jednym rdzeniem, jest taktowany z częstotliwością 1 GHz. System operacyjny to Android 2.3 Gingerbread.

Producent znalazł również miejsce dla dwóch aparatów – 2 Mpx w tylnej części urządzenia i VGA z przodu obudowy. Galaxy S WiFi ma być dostępny w dwóch wersjach – 8 i 16 GB, z możliwością zwiększenia pojemności pamięci, dzięki wykorzystaniu karty microSD. Produkt Samsunga oczywiście posiada pełny dostęp do Android Marketu.

Galaxy S WiFi 4.2 jest skierowany przede wszystkim dla osób, którym zależy na urządzeniu pozbawionym funkcji telefonu. Wersja z ekranem o przekątnej 4.2 cala stanowi uzupełnienie dostępnej już linii Galaxy S WiFi, która oferuje urządzenia z ekranami o przekątnej 3.6, 4 i 5 cali.

źródło: Samsung Mobile / Android central

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Cebula