Klienci kolejnego banku mogą już korzystać z wpłatomatów Planet Cash. Dzięki ogłoszonej dzisiaj współpracy skorzystają zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. Na początek będą one mogły korzystać z blisko 1000 maszyn.

Wpłatomaty Planet Cash – klienci kolejnego banku mogą ustawiać się w kolejce

planet cash klienci kolejnego banku

Planet Cash to sieć niezależnych bankomatów i wpłatomatów należąca do firmy IT CARD. W ramach sieci działa 4300 urządzeń zlokalizowanych na terenie całej Polski. Oprócz popularnych marketów, bankomaty i wpłatomaty Planet Cash są ustawiane m.in. na lotniskach, dworcach oraz w galeriach handlowych.

W efekcie ogłoszonej dzisiaj współpracy osoby z kontem Banku Pocztowego będą mogli korzystać z prawie 1000 wpłatomatów Planet Cash. W najbliższej przyszłości planujemy poszerzenie sieci naszych urządzeń dostępnych dla Klientów Banku Pocztowego, o kolejne kilkaset wpłatomatów – zaznacza Piotr Kawczyński, Dyrektor Departamentu Rozwoju i Zarządzania Bankomatami z IT CARD. Sylwia Kosidło, Dyrektor Departamentu Bankowości Cyfrowej i Usług Płatniczych Banku Pocztowego zwraca natomiast uwagę na to, że korzystanie z wpłatomatów to bezpieczny wybór w czasie pandemii.

Czytaj także: „Prequele i sequele”, czyli nowa wyprzedaż w PlayStation Store. Oto 40 najlepszych okazji na gry PS4 & PS5

Pieniądze wpłacone we wpłatomacie Planet Cash są dostępne w ciągu 30 minut od operacji. Opłata za wpłatę jest pobierana zgodnie z obowiązującą w banku taryfą.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.