ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Fitbit Ace 3 przedsprzedaż

Fitbit Ace 3 zachęci dzieci do aktywności fizycznej – ruszyła przedsprzedaż opaski

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Fitbit oficjalnie zaprezentował opaskę Ace 3 i ogłosił, że rozpoczyna się jej przedsprzedaż. Smart bandy to popularne gadżety, które oferuje wielu producentów. Fitbit Ace 3 wyróżnia się jednak tym, że jest urządzeniem przeznaczonym dla dzieci.

Fitbit Ace 3 – najważniejsze informacje, przedsprzedaż

Fitbit Ace 3 przedsprzedaż

Nowa opaska Fitbit została przewidziana dla dzieci w wieku od 6 lat. Urządzenie zachęca najmłodszych do aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia poprzez zabawę, choćby wyświetlając przypomnienia o wykonaniu 250 kroków na godzinę. Chodzi o to, by dziecko miało przynajmniej godzinę aktywności fizycznej w ciągu dnia. Fitbit Ace 3 monitoruje również sen i przypomina, kiedy jest na niego pora.

W aplikacji Fitbit dzieci mogą łączyć się z innymi osobami, zatwierdzonymi przez rodziców. Wyzwania Family Face Off umożliwiają rywalizację między użytkownikami. Dzieci mogą zbierać wirtualne odznaki i trofea. Animowane postacie na tarczy opaski rosną i zmieniają swój wygląd, gdy posiadacz urządzenia robi postępy w założonych celach.

Rodzice mogą uzyskać dostęp do wyników aktywności fizycznej dziecka, zarządzać treściami wyświetlanymi na jego opasce oraz kontrolować zaproszenia do znajomych. Pozwala na to konto rodzinne w aplikacji Fitbit. Samo urządzenie można sparować ze smartfonem z Androidem lub iOS. Dzieci będą wtedy otrzymywać powiadomienia o połączeniach i SMS-ach na opaskę.

Czytaj także: Apple szykuje nowości na wiosnę – konferencja już 23 marca?

Nowy model Fitbit działa ponad tydzień na jednym ładowaniu. Przedsprzedaż już trwa m.in. na Fitbit.com, natomiast oficjalna sprzedaż rozpocznie się 15 marca. Cena urządzenia to 389 zł. Wkrótce będzie można kupić również dodatkowe, silikonowe opaski ze wzorami z filmu Minionki. Ich cena wyniesie 149 zł.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy