ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Przelewy żappsów

Żappka w AppGallery została zintegrowana z HMS

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Żappka dostępna w AppGallery została już zintegrowana z HMS, czyli Huawei Mobile Services. Tym samym osoby, które korzystają z nowszych smartfonów i tabletów od Huawei, mogą korzystać ze wszystkich funkcji oferowanych przez Żappkę. To już kolejna aplikacja w AppGallery, która została zintegrowana z HMS, a na tym się zapewne nie skończy.

Żappka w AppGallery zintegrowana z HMS

AppGallery

Jeżeli często korzystacie z oferty sklepów Żabka, to zapewne znacie także ich aplikację. Od teraz Żappka dostępna jest w AppGallery i posiadać ma wszystkie funkcje, które mogliście znać z wersji na Androida. W tym, chociażby możliwość bezgotówkowego płacenia z wykorzystaniem ich systemu Żappka Pay. Do tej pory z rozwiązania sklepu skorzystało blisko 4 miliony osób, co jest rewelacyjnym wynikiem. Obecność w AppGallery z pewnością przyczyni się do tego, że więcej osób skorzysta z oferty Żabki. Huawei stale rozwija swój autorski sklep z aplikacjami, więc możemy się spodziewać kolejnych aplikacji, które doczekają pełnej integracji z HMS. Ostatnio był to SMYK, a wcześniej m.in. mBank. Teraz tylko czekać na to, aż kolejne aplikacje doczekają się takiej integracji.

Huawei AppGallery to kolejny sklep mobilny, w którym dostępna jest żappka. Dzięki integracji z Huawei Mobile Services użytkownicy najnowszych smartfonów marki mogą w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszej aplikacji. Zachęcamy klientów do pobrania żappki i cieszenia się ze wszystkich korzyści, jakie daje.

Joanna Staude-Potocka, dyrektorka marketingu w Żabka Polska.

Zobacz też: VoLTE już w T-Mobile na kartę. Jak włączyć usługę?

Dzięki integracji aplikacji żappka z HMS, użytkownicy naszych najnowszych smartfonów mogą korzystać między innymi z funkcji Żappka Pay, która umożliwia bezgotówkowe płatności przez aplikację.

Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy