ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy A50

Samsung Galaxy A50 otrzymuje Androida 11 z One UI 3.0

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Samsung to bardzo popularna firma, która ma w swojej ofercie całą masę różnego rodzaju produktów. Tak się jednak składa, że największym wzięciem cieszą się smartfony. A skoro o smartfonach mowa, to dziś Galaxy A50 załapał się na wyczekiwaną aktualizację do Androida 11. Wielu użytkowników tego urządzenia z pewnością się ucieszy.

Samsung Galaxy A50 i uaktualnienie do Androida 11 z One UI 3.0

Samsung Galaxy A50

Samsung Galaxy A50 to bardzo interesujący smartfon ze średniej półki wydajnościowej, który miał swoją premierę w marcu 2019 roku. Sercem urządzenia jest ośmiordzeniowy procesor Samsung Exynos 9610, któremu towarzyszy od 4 do 6 GB RAM-u i 64/128 GB pamięci wbudowanej. Sprzęt trafił na rynek z Androidem 9 Pie, ale z czasem dostał aktualizację do Androida 10, a teraz – do Androida 11. Jak nietrudno się domyślić, nowa wersja oprogramowania jest rozprowadzana falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają je w tym samym czasie.

Zobacz także: POCO X3 NFC otrzymuje aktualizację do Androida 11

Uaktualnienie zostało oznaczone ciągiem znaków A505FDDU7CUBC i waży aż 1,8 GB. Rzecz jasna wraz z Androidem 11 Samsung dostarczył też marcowe poprawki zabezpieczeń oraz One UI 3.0, czyli prawie najnowszą wersję swojej autorskiej nakładki. Wśród istotnych nowości w aktualizacji warto wymienić m.in. dymki czatu, jednorazowe pozwolenia i sekcję konwersacji w rozwijanym panelu powiadomień. Osobom, które jeszcze nie dostały tytułowego uaktualnienia, nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać, aż stanie się ono dostępne do pobrania. A wy załapaliście się już na Androida 11? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy