ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
premiera POCO X3 nfc

POCO X3 NFC otrzymuje aktualizację do Androida 11

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

POCO to niezwykle lubiana marka należąca do Xiaomi. Jej produkty wyróżnia świetny stosunek ceny do jakości, więc nic dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na ich zakup. Dobra wiadomość jest taka, że POCO X3 NFC załapał się już na aktualizację do Androida 11. Wiele osób z pewnością się ucieszy.

POCO X3 NFC z Androidem 11 – czas najwyższy!

POCO X3 NFC Android 11

POCO X3 NFC to kapitalny smartfon ze średniej półki wydajnościowej, którego sercem jest ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 732G wspierany przez 6 GB RAM-u i 64 lub 128 GB pamięci wbudowanej. Sprzęt trafił na sklepowe półki z Androidem 10, ale aktualizacja do Androida 11 jest już udostępniana, choć falami, co oznacza, że nie wszyscy użytkownicy otrzymają ją w tym samym czasie. Warto zaznaczyć, że mowa o wersji „Stable beta recovery”, która najpierw trafi tylko do garstki osób, a jeśli nie zostaną odnalezione żadne błędy, to w ciągu najbliższych dni zostanie udostępniona wszystkim. Jak na razie na nową wersję oprogramowania mogą liczyć tylko wybrani posiadacze POCO X3 NFC mieszkający w krajach europejskich.

Zobacz także: Honor View 20 i seria Honor 20 z aktualizacją do Magic UI 4.0

Uaktualnienie zostało oznaczone ciągiem znaków V12.0.6.0.RJGEUXM i waży 2,5 GB, czyli naprawdę dużo. Warto przypomnieć, że jakiś czas temu POCO poinformowało, że model X3 NFC może dostać nawet trzy nowe wersje Androida. To z kolei oznacza, że aktualizacja do Androida 12 jest tylko kwestią czasu. Osobom czekającym na tytułowe uaktualnienie nie pozostaje nic innego, jak regularnie sprawdzać jego dostępność w odpowiedniej sekcji ustawień telefonu. Być może za którymś razem stanie się ono dostępne do pobrania.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy