Honor 20 Magic UI 4.0

Honor View 20 i seria Honor 20 z aktualizacją do Magic UI 4.0

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Honor to bardzo lubiana marka, która jakiś czas temu została sprzedana przez Huaweia firmie Zhixin New Information Technology Co. Ltd. Nowy właściciel oczywiście nie oznacza końca wsparcia dla istniejących modeli, czego doskonałym dowodem jest fakt, że Honor View 20 i seria Honor 20 załapały się na wyczekiwaną aktualizację do Magic UI 4.0. Lepiej późno niż później.

Seria Honor 20 i Honor View 20 nareszcie z Magic UI 4.0

honor 20 magic ui 4.0

Honor View 20 ani seria Honor 20 nie należą już do grona nowych smartfonów, ale Honor wciąż o nich pamięta. Dowodzi temu przeznaczona dla nich aktualizacja do Magic UI 4.0, która właśnie została wypuszczona. Jak nietrudno się domyślić, nowa wersja oprogramowania jest rozprowadzana falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają je w tym samym czasie.

Zobacz także: Huawei P50 z dwoma ekranami? Firma ma podstawy na taki projekt

Uaktualnienie bazuje na EMUI 11 i niestety – przestarzałym Androidzie 10. Wyczekiwana aktualizacja nosi oznaczenie 11.0.0.138 i waży około 1,84 GB, czyli naprawdę dużo. Jeśli chodzi o wprowadzane nowości, to warto wspomnieć m.in. o płynniejszych animacjach systemowych, trybie wielookienkowym, ulepszonych wibracjach systemowych, usprawnionej aplikacji Galeria i możliwości blokowania notatek w programie NotePad. Wszystkim zainteresowanym tytułowym uaktualnieniem nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać, bo jak już ustaliliśmy – nie wszyscy otrzymają je w tym samym czasie. Warto jednak regularnie sprawdzać jego dostępność w ustawieniach, bo kto wie – może akurat się pojawi?

Źródło: GSMArena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy