Huawei-MediaPad-10-fhd
Huawei poza premierą nowych smartfonów, przygotował również coś dla osób szczególnie zainteresowanych tabletami z Androidem. Jednym z nich jest MedPad 10 FHD, którego specyfikacja techniczna zdecydowanie stawia go w ścisłej czołówce najbardziej wydajnych urządzeń tego typu.

Jednym z elementów, który szczególnie zwraca uwagę użytkownika jest ekran. W tym przypadku ma 10 cali i imponującą rozdzielczość 1920 x 1200 pikseli. Wiele osób zwraca uwagę przede wszystkim na to, jak bardzo jasny i ostry obraz oferuje to urządzenie. Na pochwalę zasługują również kąty widzenia, które są bardzo dobre.

Najnowszy tablet firmy Huawei jest jednocześnie kolejnym urządzeniem, które będzie wykorzystywać bardzo wydajny, czterordzeniowy procesor K3. System operacyjny zastosowanym w tym tablecie to najnowsza wersja Androida 4.0 Ice Cream Sandwich. Kolejnym dużym atutem MediaPada 10 FHD jest jego grubość, która wynosi zaledwie 8.8 milimetra.

Producent zapowiedział, że tablet będzie dostępny w sprzedaży w drugim kwartale tego roku. Niestety, zabrakło informacji dotyczącej ceny, a także tego, w których krajach MediaPad 10 FHD pojawi się w pierwszej kolejności.

źródło: The Verge / TechRadar

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Cebula