Huawei MediaPad 10 FHD – cztery rdzenie i ekran 1080p

Newsy

Huawei-MediaPad-10-fhd
Huawei poza premierą nowych smartfonów, przygotował również coś dla osób szczególnie zainteresowanych tabletami z Androidem. Jednym z nich jest MedPad 10 FHD, którego specyfikacja techniczna zdecydowanie stawia go w ścisłej czołówce najbardziej wydajnych urządzeń tego typu.

Jednym z elementów, który szczególnie zwraca uwagę użytkownika jest ekran. W tym przypadku ma 10 cali i imponującą rozdzielczość 1920 x 1200 pikseli. Wiele osób zwraca uwagę przede wszystkim na to, jak bardzo jasny i ostry obraz oferuje to urządzenie. Na pochwalę zasługują również kąty widzenia, które są bardzo dobre.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Najnowszy tablet firmy Huawei jest jednocześnie kolejnym urządzeniem, które będzie wykorzystywać bardzo wydajny, czterordzeniowy procesor K3. System operacyjny zastosowanym w tym tablecie to najnowsza wersja Androida 4.0 Ice Cream Sandwich. Kolejnym dużym atutem MediaPada 10 FHD jest jego grubość, która wynosi zaledwie 8.8 milimetra.

Producent zapowiedział, że tablet będzie dostępny w sprzedaży w drugim kwartale tego roku. Niestety, zabrakło informacji dotyczącej ceny, a także tego, w których krajach MediaPad 10 FHD pojawi się w pierwszej kolejności.

źródło: The Verge / TechRadar


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x