ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
wyglad oneplus 9 pro design budowa

Data premiery serii OnePlus 9 ujawniona. Firma nawiązuje współpracę z Hasselblad

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

OnePlus to bardzo popularna marka, która słynie przede wszystkim ze smartfonów. A skoro o smartfonach mowa, to właśnie oficjalnie dowiedzieliśmy się, kiedy zadebiutuje wyczekiwana seria OnePlus 9. Ponadto OnePlus pochwalił się, że nawiązał długoterminową współpracę z legendarnym producentem aparatów Hasselblad. Nie da się ukryć, że przyszłość firmy zapowiada się niezwykle interesująco.

Data premiery serii OnePlus 9 i partnerstwo OnePlusa z Hasselblad

OnePlus 9 data premiery

Seria OnePlus 9 zostanie oficjalnie zaprezentowana już 23 marca. W jej skład wejdzie OnePlus 9, OnePlus 9 Pro i najprawdopodobniej niedrogi OnePlus 9e, który według wcześniejszych plotek miał się nazywać OnePlus 9R. Motywem przewodnim wydarzenia będzie Księżyc, a konkretniej zdjęcia mu robione. Tutaj na scenę wkracza Hasselblad, czyli szwedzki producent aparatów, z którym OnePlus właśnie nawiązał trzyletnią współpracę.

Zobacz także: Powrót z Marsa ma być możliwy już wkrótce – jednak nie dla ludzi

Aparaty tej firmy towarzyszyły ludziom w wielu niezapomnianych wydarzeniach, takich jak m.in. pierwsze lądowanie Księżycu. Jak nietrudno się domyślić, system aparatów Hasselblad będzie wykorzystywany w smartfonach OnePlusa, począwszy od nadchodzącej serii OnePlus 9. A skoro o aparatach mowa, to warto wspomnieć, że w ciągu najbliższych trzech lat firma zainwestuje aż 150 milionów dolarów w rozwój mobilnej fotografii, co brzmi bardzo interesująco. Czekacie na premierę rodziny OnePlus 9? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: Informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy