ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
InPost z nagrodą Mobile Trends Awards 2020

InPost z aż trzema nagrodami w prestiżowym konkursie Mobile Trends Awards 2020

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Mobile Trends Awards to najbardziej prestiżowy polski konkurs dotyczący firm wykorzystujących rozwiązania mobilne. Dlatego też dotyczy on głównie aplikacji na smartfony. Całe przedsięwzięcie trwa już od dziesięciu lat, dlatego też tegoroczna edycja jako jubileuszowa ma szczególne znacznie. Zwłaszcza dla InPostu, któremu dzięki zmianom w aplikacji mobilnej udało się zgarnąć aż trzy nagrody, w tym główną. Pozostałe dwie to pierwsze miejsce w kategorii usługi, oraz drugie w głosowaniu internautów. 

InPost z nagrodą Mobile Trends Awards 2020

Samo wydarzenie odbyło się w Muzeum Historii Komputerów i Informatyki w Katowicach. Niestety, z powodu pandemii mieliśmy do czynienia jedynie z transmisją online. To jednak nijak nie umniejsza dokonaniom InPostu, którego aplikacja została doceniona za możliwość nadawania paczek bez drukowania etykiet. Warto tu przytoczyć komunikat samego zwycięzcy:

Jesteśmy najlepsi z najlepszych! Zdobyliśmy aż 3 nagrody w konkursie Mobile Trends Awards, w tym tę najważniejszą – NAGRODĘ GŁÓWNĄ! Aplikacja InPost Mobile zdobyła również I miejsce w kategorii USŁUGI, a także II miejsce w głosowaniu internautów.​​​​​​​ InPost został został doceniony za „innowacyjność w swoim DNA, a także za kolejne przełomowe usprawnienie jakości doświadczeń swoich klientów poprzez umożliwienie bezetykietowego nadawania paczek”. Nagrodę główną otrzymaliśmy za „rozwój aplikacji InPost Mobile”. Jesteśmy dumni, że funkcjonalność nadawania paczek bez etykiety otrzymała spotkała się nie tylko z uznaniem użytkowników, ale również jury tego prestiżowego konkursu. 

Nagroda główna za aplikację InPost Mobile cieszy nas tym bardziej, że o statuetkę rywalizowaliśmy m.in. z popularną aplikacją Co z tym seksem? i z NOVOL z aplikacją N-family. Gratulujemy wszystkim nominowanym i nagrodzonym. Bycie liderem mobilności wśród takich marek to dla nas powód do dumy!

Miejmy nadzieję, że będzie do dodatkowy impuls dla InPostu jeśli chodzi o rozwój aplikacji mobilnej. 

Źródło: InPost

Sprawdź najnowsze wpisy