Złota Motorola razr

Złota Motorola razr może być Twoja – producent ma konkurs na Dzień Kobiet

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Złota Motorola razr może trafić w czyjeś ręce. Producent przygotował specjalny konkurs na Dzień Kobiet i choć samo wydarzenie potrwa trochę dłużej, niż do 8 marca, to i nagród będzie więcej. Można będzie wygrać jeden z ośmiu telefonów, a każdy w wyjątkowym, złotym kolorze. Jakie są warunki uczestnictwa i co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Złota Motorola razr – konkurs na Dzień Kobiet

Motorola razr konkurs

Konkurs, w którym do wygrania będzie osiem smartfonów, wystartował dzisiaj, a potrwa aż do 14 marca. Żeby wziąć w nim udział, trzeba jednak posiadać konto na Instagramie oraz… interesować się modą. Motorola mocno promowała swój smartfon właśnie w oparciu o modę, więc nie dziwi to, że tutaj także będzie ona odgrywała ogromne znaczenie. W tym przypadku przed osobami, które chcą wziąć udział w konkursie, będzie stało jeszcze zadanie do wykonania.

Po pierwsze, trzeba na Instagramie obserwować profil producenta (@motorolapolska). Do tego, trzeba będzie zrobić zdjęcie oraz wrzucić je na Instagrama z hasztagami #motorola i #wyprzedzamytrendy. Nie wolno także zapomnieć o tym, by oznaczyć markę na zdjęciu. No właśnie, a jakie zdjęcie należy wrzucić. Tutaj istnieje pewna dowolność, ale chodzi o to, by pokazać stylizację modową, która ma wyprzedzać trendy. I choć konkurs odbywa się pod znakiem Dnia Kobiet, to firma nie ma nic przeciwko, żeby brali w nim udział także mężczyźni. Złota Motorola razr może więc trafić do aż ośmiu osób, a to sprzęt, który warto mieć w swojej kieszeni czy torebce. Więcej szczegółów na temat konkursu, znajdziecie na Instagramie.

Zobacz też: Co dziś dodano na Netflix?

Motorola razr to spektakularny smartfon z klapką o składanym ekranie. Jej niesamowicie stylowy wygląd to efekt połączenia najbardziej zaawansowanych technologii i świata mody. Projektując razr, Motorola zamierzała skonstruować jak najlepszy smartfon z technologią elastycznego wyświetlacza, który będzie spełniać istotną potrzebę konsumentów, czyli umożliwi jego wygodne noszenie nawet w kieszeni spodni czy niewielkiej torebce. Każda decyzja, podjęta w procesie rozwoju produktu, miała na celu stworzenie zaskakująco pięknego urządzenia o zupełnie niepowtarzalnej, ale w pełni praktycznej konstrukcji, która łączy kompaktowe rozmiary z odważnym wzornictwem.

Motorola

Źródło: Motorola informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy