ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung galaxy a71

Samsung Galaxy A71 otrzymuje aktualizację do Androida 11 z One UI 3.1

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Samsung to bardzo popularna firma, która ma w swoim portfolio wiele różnego rodzaju produktów. Nie da się jednak ukryć, że największym wzięciem cieszą się smartfony. A skoro o smartfonach mowa, to Galaxy A71 właśnie załapał się na aktualizację do Androida 11 wraz z nakładką One UI 3.1. Wiele osób z pewnością się ucieszy.

Samsung Galaxy A71 z aktualizacją do Androida 11 i One UI 3.1

Samsung Galaxy A71

Samsung Galaxy A71 to bardzo interesujący smartfon ze średniej półki wydajnościowej, który zadebiutował w styczniu 2020 roku. W jego wnętrzu znajduje się m.in. ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 730, od 6 do 8 GB RAM-u i 128 GB pamięci wbudowanej. Sprzęt trafił na rynek z Androidem 10 na pokładzie, ale już załapał się na Androida 11 i nakładkę One UI 3.1, choć jak na razie tylko w wybranych krajach europejskich.

Zobacz także: Samsung ma problemy z ponownym uruchomieniem zamkniętej fabryki procesorów

Aktualizacja jest rozprowadzana falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają ją w tym samym czasie. Co ciekawe, uaktualnienie jest naprawdę duże, bo waży prawie 3 GB. Prócz nowości z Androida 11 i One UI 3.1, w nowej wersji oprogramowania zawarto jeszcze lutowe poprawki zabezpieczeń. Pod koniec warto wspomnieć, że jak na razie aktualizację dostał tylko Galaxy A71 w wersji bez 5G, choć model obsługujący ten rodzaj łączności również powinien wkrótce ją otrzymać. Ktoś z was załapał się już na tytułowe uaktualnienie, czy może wciąż czekacie, aż stanie się ono dostępne do pobrania? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najnowsze wpisy