ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Amazon Prime Video Książę w Nowym Jorku 2

Piątkowe nowości w Amazon Prime Video. Książę w Nowym Jorku 2 już na platformie!

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Amazon Prime Video to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych z filmami i serialami na świecie. Aby utrzymać przy sobie obecnych użytkowników i przyciągać nowe twarze, platforma nieustannie aktualizuje zawartość swojej biblioteki. Dziś na Amazon Prime Video trafił m.in. wyczekiwany film pod tytułem Książę w Nowym Jorku 2, czyli kontynuacja hitu z 1988 roku.

Piątkowa aktualizacja biblioteki Amazon Prime Video – Książę w Nowym Jorku 2 i więcej już na platformie! Marzec 2021

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video bardzo dba o swoich użytkowników – to nie ulega wątpliwości. Wszyscy jesteśmy tu jednak po konkrety, więc bez zbędnego przedłużania, pełna lista nowości, które zadebiutowały dziś na platformie, prezentuje się następująco:

  1. JCVD / J.C.V.D (2008) [+ audio] – gatunek: akcja, kraj pochodzenia: Luksemburg
    • Filmweb: 6,3/10, IMDB: 7,1/10
  2. Książę w Nowym Jorku 2 / Coming 2 America (2021) [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 4,1/10, IMDB: 6/10
  3. Nie powiesz nikomu? / Can You Keep a Secret? (2019) [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 5,5/10, IMDB: 5,4/10

Zobacz także: Urodziny NordVPN: kup 2-letni abonament tego świetnego VPN-a o 68% taniej i otrzymaj nawet 2 lata gratis!

To by było na tyle, jeśli chodzi o dzisiejsze nowości na Amazon Prime Video. Nie da się ukryć, że zdecydowanie najciekawszą z nich wydaje się być Książę w Nowym Jorku 2, mimo że pierwsze oceny filmu nie wyglądają zbyt optymistycznie. Zamierzacie go obejrzeć, czy to nie wasza bajka? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: Upflix

Sprawdź najnowsze wpisy