Samsung Galaxy Beam z wbudowanym projektorem HD

Newsy

Samsung-Galaxy-Beam-1
Samsung na kilka tygodni przed targami MWC zapowiedział, że w Barcelonie zabraknie modelu Galaxy S III. Jednak nie oznacza to, że ten producent nie będzie miał niczego interesującego do pokazania. Doskonałym przykładem może być Galaxy Beam.

Samsung Galaxy Beam jest smartfonem, który wykorzystuje Androida 2.3, jednak zdecydowanie bardziej interesujące jest to, że urządzenie posiada wbudowany projektor w jakości HD. Południowokoreański producent zapewnia, że projektor jest bardzo jasny (15 lumenów), a powierzchnia na której obraz będzie eksponowany może mieć nawet 15 metrów szerokości.
Samsung-Galaxy-Beam-2
Pozostałe elementy tego nietypowego urządzenia prezentują się już mniej imponująco. Ekran Galaxy Beama ma 4 cale i rozdzielczość 800 x 480 pikseli, natomiast procesor jest dwurdzeniową jednostką, taktowaną z częstotliwością 1 GHz. Wbudowana pamięć ma pojemność 8 GB, jednak istnieje możliwość jej rozszerzenia za pomocą karty microSD.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Smartfon został również wyposażony w dwa aparaty – z tyłu obudowy 5 Mpx z flashem, natomiast w przypadku przedniego matryca ma 1.3 Mpx. Galaxy Beam będzie w stanie korzystać z transmisji danych w standardzie HSPA+. Samsung na potrzeby Beama stworzył również specjalne oprogramowanie, które pozwoli na projekcję wybranych multimediów.

źródło: The Verge


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x