ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
supernet video za darmo

Supernet Video DVD na 5 dni za darmo w T-Mobile – można oglądać filmy bez limitu danych

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Zbliża się weekend, więc czas na kolejną odsłonę akcji Happy Fridays w T-Mobile. Tym razem klienci operatorą mogą aktywować Supernet Video DVD za darmo na 5 dni. Usługa pozwala korzystać z popularnych serwisów z treściami wideo bez zużywania pakietu danych.

Supernet Video DVD za darmo na 5 dni

Korzystając z internetu na smartfonie, najczęściej wysyłamy wiadomości, przeglądamy portale społecznościowe i witryny internetowe, słuchamy muzyki lub oglądamy treści wideo. To właśnie ta ostatnia czynność zużywa najwięcej danych z naszych internetowych pakietów.

Usługa Supernet Video DVD powoduje, że podczas oglądania filmów na najpopularniejszych platformach nie tracimy GB z naszego pakietu danych. YouTube, VoD.pl, Player, TVP Sport, TikTok, Prime Video i Netflix to przykładowe aplikacje, z których możemy korzystać bez obaw o transfer danych.

Czytaj także: Play wprowadza nowy pakiet z połączeniami na Ukrainę

W ramach akcji Happy Fridays użytkownicy ofert typu MIX, na kartę, a także posiadacze abonamentu w T-Mobile mogą bezpłatnie aktywować usługę Supernet Video na 5 dni. Można to zrobić między 5 a 7 marca w aplikacji Mój T-Mobile. Inna metoda to wysłanie SMS-a o treści HF pod numer 80800. Z promocji można skorzystać tylko jeden raz. Operator aktywuje bonus w ciągu 72 godzin od wysłania SMS-a lub kliknięcia w aplikacji Mój T-Mobile.

źródło: T-Mobile

Sprawdź najnowsze wpisy