W sieci Play pojawił się nowy pakiet z połączeniami na Ukrainę. Zainteresowane nim mogą być więc osoby pochodzące z tego kraju, a także Polacy, którzy mają rodzinę lub znajomych za wschodnią granicą. Pakiet występuje w dwóch różnych wersjach.

Nowy pakiet z połączeniami na Ukrainę w Play – co zawiera i ile kosztuje?

W 2017 roku we Lwowie Play ogłosiło ofertę dedykowaną obywatelom Ukrainy mieszkającym w Polsce. Była ona rozszerzana m.in. o dostęp do ukraińskiej telewizji, za który można zapłacić z poziomu ofert Play na kartę. Dziś fioletowy operator zaproponował specjalny pakiet, w skład którego wchodzą cztery elementy:

  • Nielimitowane połączenia w Polsce, zarówno na numery stacjonarne, jak i komórkowe
  • Nielimitowane SMS-y w Polsce
  • 15 GB internetu do wykorzystania w kraju
  • 1000 minut na połączenia do najpopularniejszych sieci na Ukrainie: Kyivstar, Vodafone i lifecell

Czytaj także: Od dwóch lat w Polsce są wydawane e-dowody osobiste – ile osób już je ma?

Nowy pakiet kosztuje 35 zł miesięcznie. Można go aktywować w ofertach Play na Kartę oraz Play Internet na Kartę np. w aplikacji Play24. Pakiet występuje w dwóch odmianach – jednorazowej i cyklicznej. W pierwszej pakiet włączamy na okres 30 dni. Druga zakłada natomiast automatyczne odnawianie się pakietu co miesiąc w przypadku posiadania odpowiedniej kwoty na koncie.

źródło: Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.