WhatsApp to obecnie najpopularniejszy komunikator internetowy na świecie, który w ostatnim czasie stracił wielu użytkowników z powodu kontrowersyjnych zmian w swojej polityce prywatności. W dużym skrócie chodzi o to, że jeśli użytkownicy nie zaakceptują wspomnianych zmian, które równają się ze zgodą na przekazywanie ich danych Facebookowi, to ich konta zostaną usunięte. Jeśli jednak należycie do grupy osób, które zostają z WhatsAppem na dobre i na złe, to być może ucieszy was ciekawa nowość, która jest już dostępna dla wybranych użytkowników aplikacji.

Naklejki firm trzecich w aplikacji WhatsApp

Whatsapp naklejki firm trzecich

Nie da się ukryć, że WhatsApp nieustannie się rozwija. Portal WaBetaInfo, który zajmuje się przeczesywaniem kodu popularnych aplikacji w poszukiwaniu śladów nowych funkcji, wiele miesięcy temu odkrył, że WhatsApp pracuje nad opcją pozwalającą użytkownikom wgrywać do aplikacji naklejki firm trzecich. Tak się składa, że nowość jest już dostępna. Co prawda na razie tylko na wybranych rynkach (Brazylia, Indie, Indonezja), ale od czegoś trzeba zacząć.

Zobacz także: Samsung Galaxy Watch z Wear OS byłby świetny. Na taki zegarek czekam

Nowość została zawarta w aktualizacji oznaczonej numerami 2.21.5.6 (Android) i 2.21.40 (iOS). Na razie nie wiadomo, kiedy użytkownicy z innych krajów niż wyżej wymienione będą mogli wgrywać naklejki firm trzecich do WhatsAppa, choć raczej długo nie będzie trzeba czekać. Nie jest to oczywiście nie wiadomo jak istotna funkcja, ale wiele osób z pewnością się z niej ucieszy. Dajcie znać w komentarzach poniżej, czy wciąż używacie WhatsAppa!

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.