HTC One M9 Plus

 

Zapowiedziany wczoraj Android M dostępny jest do pobrania w wersji preview dla posiadaczy smartfonów linii Nexus. Dziś zaś jeden z czołowych producentów na rynku potwierdził aktualizację dla swoich produktów. Ktoś jeszcze wątpi w niezawodność HTC?

 

Posiadacze HTC One M9 oraz HTC One M9+ już mogą otwierać szampana i bez obaw oczekiwać premiery nowego Androida. Jeff Gordon z HTC właśnie obwieścił na swoim Twitterze pewność aktualizacji smartfonów oraz zapowiedział, że pozostała lista modeli zostanie podana wkrótce.

Pozostaje więc domniemywać, o jakich smartfonach tajwański producent może jeszcze mówić. Prawdopodobnie możemy liczyć na aktualizację dla HTC One M8, nie wiadomo jeszcze co z poprzednikiem, czyli wersją M7. Zauważmy również, że HTC One Max nie dostał jeszcze aktualizacji do Android Lollipop. Wszak tajwański producent przywiązuje wagę do detali i z pewnością nie chce wypuszczać wersji, dla której powstaną liczne łatki, ale od premiery „Lizaka” już trochę czasu minęło.

 

Niemniej są to rewelacyjne wieści i pozostaje tylko mieć nadzieję, że HTC poradzi sobie szybciej z przygotowaniem Androida M dla swojej linii produktów niż miało to miejsce w przypadku Androida 5.0.

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.