ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Android M dla smartfonów HTC potwierdzony. Czy M7 dostanie aktualizację?

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
HTC One M9 Plus

Zapowiedziany wczoraj Android M dostępny jest do pobrania w wersji preview dla posiadaczy smartfonów linii Nexus. Dziś zaś jeden z czołowych producentów na rynku potwierdził aktualizację dla swoich produktów. Ktoś jeszcze wątpi w niezawodność HTC?

Posiadacze HTC One M9 oraz HTC One M9+ już mogą otwierać szampana i bez obaw oczekiwać premiery nowego Androida. Jeff Gordon z HTC właśnie obwieścił na swoim Twitterze pewność aktualizacji smartfonów oraz zapowiedział, że pozostała lista modeli zostanie podana wkrótce.

Pozostaje więc domniemywać, o jakich smartfonach tajwański producent może jeszcze mówić. Prawdopodobnie możemy liczyć na aktualizację dla HTC One M8, nie wiadomo jeszcze co z poprzednikiem, czyli wersją M7. Zauważmy również, że HTC One Max nie dostał jeszcze aktualizacji do Android Lollipop. Wszak tajwański producent przywiązuje wagę do detali i z pewnością nie chce wypuszczać wersji, dla której powstaną liczne łatki, ale od premiery „Lizaka” już trochę czasu minęło.

Niemniej są to rewelacyjne wieści i pozostaje tylko mieć nadzieję, że HTC poradzi sobie szybciej z przygotowaniem Androida M dla swojej linii produktów niż miało to miejsce w przypadku Androida 5.0.

źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy