ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Android.com.pl na Mobile World Congress – konkurs!

Autor: Jakub Bereziewicz Kategoria: Newsy
Android.com.pl na Mobile World Congress

Nie trzeba się specjalnie interesować nowymi technologiami aby wiedzieć, że już za dwa dni rozpoczną się największe na świecie targi telekomunikacyjne – Mobile World Congress. Już od jakiegoś czasu jesteśmy zasypywani najróżniejszymi przeciekami produktów, które oficjalnie zostaną zaprezentowane właśnie w Barcelonie.

Podobnie jak w roku ubiegłym – redakcja Android.com.pl będzie uczestniczyła w tym wydarzeniu. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, by przesłać do Was jak najszybciej, rzetelne i dobre jakościowo materiały. Wyjazd na pewno nie byłby możliwy dzięki naszemu Sponsorowi, który wziął na siebie koszty przelotu. Firma IMAGIS S.A. – producent aplikacji nawigacyjnej na smartfony z systemem Android MapaMap.

Wspólnie z nim organizujemy specjalny konkurs dla czytelników Android.com.pl, w którym do wygrania będzie łącznie 40 licencji na oprogramowanie nawigacyjne MapaMap.
 

Jak wygrać?

Nic prostszego!
Nagrody otrzyma pierwsze 10 osób, które zamieści komentarz pod jednym z artykułów z targów Mobile World Congress 2012. Pod którym? Póki co nie wiadomo – wybierze to nasza redakcja.

W każdy dzień trwania targów rozdamy 10 licencji. Dla przypomnienia – targi trwają od 27 lutego do 1 marca 2012 roku.

 

Zamieszczane komentarze muszą być wartościowe i napisane z zarejestrowanego konta Android.com.pl. Wpisy bez merytorycznego wkładu nie będą brane pod uwagę. Na naszym portalu możesz zalogować się tymi samymi danymi co na Forum.

Jedna osoba może wygrać maksymalnie jedną licencję. Ogłoszenie wyników nastąpi do 3 kwietnia.
 

Zapraszamy więc do codziennego odwiedzania Android.com.pl i wyrażania swojej opinii!

Piszcie proszę w komentarzach, na co powinniśmy najbardziej zwrócić uwagę podczas pobytu w Barcelonie. Będziemy między innymi na konferencjach Sony, HTC, Asusa, Huawei i Qualcomma. Poniżej prezentujemy Wam podsumowanie zeszłorocznych targów MWC w wykonaniu zespołu Android.com.pl. 

Sprawdź najnowsze wpisy