[Live-stream] Konferencja Google I/O 2015 – poznajmy Androida M

Newsy

google io 2015 czytnik linii papilarnych android m

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Po ustaleniu przez Google trybu wydawania nowych systemów operacyjnych Android, jesteśmy niemalże pewni, że dzisiaj zostanie zapowiedziana kolejna edycja, której nazwa według wszelkich standardów będzie rozpoczynać się na literę M.

 

W zeszłym roku podczas konferencji Google I/O 2014 został po krótce omówiony Android Lollipop, znany wtedy jeszcze jako Android L. Tym razem czekamy na Androida M i wiemy naprawdę niewiele na jego temat oraz usprawnień, które Amerykanie planują wprowadzić. Tym samym zapraszam Was do oglądania tegorocznej edycji Google I/O 2015:

 

 

Oczywiście możemy znaleźć pogłoski mówiące o wprowadzeniu natywnego wsparcia dla czytnika linii papilarnych, a także standardowych usprawnień wydajności i obsługi poszczególnych podzespołów.

 

W takim razie jak wyobrażacie sobie Androida M? Jaka zaprezentowana nowość najbardziej przypadła Wam do gustu?

 

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x