Wideo z Acerem Cloud Mobile w roli głównej!

1 minuta czytania
Komentarze

Ostatnimi czasy na łamach naszego portalu pojawiły się pierwsze informacje o nowym produkcie Acera o nazwie Cloud Mobile. Smartfon ma mieć premierę na targach w Barcelonie, jednak producent postanowił przedstawić go prasie nieco wcześniej. Tym sposobem w Milanie redaktorzy Cellular Magazine dostali możliwość nagrania tzw. „hands-on” wideo z udziałem tego niezwykle ciekawego telefonu. Niestety komentarze są w języku włoskim, aczkolwiek nie wnoszą one zbyt dużo a nagranie pozwala na bliższe przyjrzenie się produktowi.

Specyfikację znajdziecie w poprzednim artykule dotyczącym topowego urządzenia Acera. Jedynym, czego wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy a o czym jest mowa w filmiku, to aparat o matrycy 8 megapikseli. Spostrzegawczy czytelnicy, oglądający w pierwszej kolejności wideo zauważyli z pewnością 4 przyciski poniżej wyświetlacza, których nie było na renderach.

Bardzo spodobał nam się nowy high-end tajwańskiego producenta a sądząc po komentarzach, większość z Was ma podobne zdanie. Coś w tym musi być, ponieważ jeszcze przed premierą Cloud Mobile otrzymał prestiżową nagrodę iF Product design award 2012 za swoją stylistykę i wzornictwo. Zobaczcie sami, jak prezentuje się w rzeczywistości:

Źródło:
youtube.com
acer.pl

Motyw