ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
wyglad oneplus 9 pro design budowa

Czas odliczać do premiery OnePlus 9 w trzech wersjach i… smartwatcha

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Od wielu miesięcy mówi się, że OnePlus 9 ma zadebiutować w okolicach lutego i marca. Z racji, że najkrótszy miesiąc w roku właśnie dobiega końca, to teoretycznie trzeba przerzucić się na marzec. Tak też zaczynają wskazywać plotki, które dodają, że nie tylko smartfony zadebiutują na tym wydarzeniu. Firma chce w końcu pokazać swój inteligentny zegarek, o którym mówi się równie długo. Na potwierdzenie nie powinniśmy długo czekać.

Seria OnePlus 9 ma zadebiutować ze smartwatchem

wyglad oneplus 9 pro na zywo hasselblad

Naturalnie w ramach samej serii OnePlus 9 oczekujemy trzech modeli. Dwa już nas nie powinny zaskoczyć, bo będą to OnePlus 9 i OnePlus 9 Pro. Do gry ma jeszcze wejść tańsza propozycja, której sama nazwa może stanowić jeszcze niespodziankę. Według ostatnich informacji będzie to OnePlus 9R, którego wcześniej mogliśmy poznać jako OnePlus 9E lub OnePlus 9 Lite. Nie będzie to flagowy smartfon, o czym świadczyć ma między innymi Snapdragon 690. Niemniej jak wspomniałem, także smartwatch od OnePlusa w końcu może ujrzeć światło dzienne. W tym wypadku mówi się o modelu z Wear OS na pokładzie, który może być bardzo zbliżony do Oppo Watch RX. Mimo wszystko to nadal największa tajemnica, gdy spojrzymy na resztę wymienionych urządzeń.

Zobacz też: Cena Xiaomi Mi 11 w Polsce jest więcej niż atrakcyjna.

Wszelkie tajemnice i niespodzianki mają zostać rozwiane oraz przedstawione w połowie marca. Wtedy przewidywana jest premiera serii OnePlus 9 i smartwatcha. Jednocześnie zapowiedziano, żeby spodziewać się rozpoczęcia akcji marketingowej już w najbliższych dniach. Dajcie znać, czego oczekujecie od tych urządzeń?

Źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy